Firma OZE

zielonyVOLT

Kontakt

ul. Farbiarska 86/90
02-862 Warszawa

792-426-426

Firma Zielony Volt, z siedzibą w Warszawie przy ul. Farbiarska 86/90, specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych „pod klucz”. Firma działa w branży od 2015 roku i zdobyła doświadczenie w realizacji ponad 500 projektów fotowoltaicznych. Są jednym z bardziej doświadczonych instalatorów w Polsce, posiadającym zespół wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Zielony Volt oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Ich oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i rolników, a także wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Firma kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu, oferując optymalne i niezawodne rozwiązania. W swoich realizacjach stosują wyłącznie najwyższej jakości komponenty, w większości od europejskich producentów, co gwarantuje trwałość i bezawaryjność systemów.

Zielony Volt jest oficjalnym partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) i pomaga swoim klientom w uzyskaniu dotacji programu „Mój Prąd”. Firma zapewnia bezpłatny audyt, profesjonalne doradztwo oraz dba o wszelkie formalności związane z instalacją i dotacjami.

Kontakt z firmą możliwy jest pod numerem telefonu +48 792 426 426 lub poprzez e-mail: biuro@zielonyvolt.pl

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments