Fotowoltaika

Woltair

Kontakt

Szyszkowa 35, 02-285 Warszawa

22 417 34 46 info@woltair.pl

Jeśli szukasz firmy oferującej montaż nie tylko instalacji fotowoltaicznej, ale również innych nowoczesnych urządzeń, usługi firmy Woltair Fotowoltaika są dla Ciebie. To czeska firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku. Jej celem jest ułatwienie dostępu do rozwiązań energetycznych nowej generacji. Decydując się na skorzystanie z prowadzonej przez nią platformy cyfrowej, możesz z łatwością wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA

Na czym polega działalność firmy Woltair Fotowoltaika?

Firma oferuje montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Działa w obszarze energetyki i ciepłownictwa. Swoim klientom daje możliwość porównania między sobą poszczególnych urządzeń. Jednym z jej największych atutów jest to, że nie ogranicza się do współpracy z żadną konkretną marką. Swoją ofertę kieruje nie tylko do tych zainteresowanych fotowoltaiką, ale również pompami ciepła.

Woltair Fotowoltaika działa tak, aby instalatorzy nie byli nadmiernie obciążeni papierkową robotą. Nie muszą zaprzątać sobie głowy planowaniem, czy księgowaniem. W efekcie mogą w pełni poświęcić się pracy. Oczywiście zyskują na tym klienci, którzy mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Jak umówić się na spotkanie?

Aby skorzystać z usług firmy, należy wcześniej umówić się na bezpłatne spotkanie. Jest ono niezbędne do zebrania przez pracowników wszystkich niezbędnych danych. Wystarczy jednak skorzystać z formularza dostępnego na stronie, aby pracownik firmy skontaktował się z Tobą i ustalił pasującą Ci datę. Jeśli znasz zużycie energii elektrycznej w swoim domu, możesz od razu podać te informacje. Jeżeli jednak nie, nie musisz się niczym martwić.

Z jakim bankiem współpracuje firma Woltair Fotowoltaika?

Jeśli zdecydujesz się na zakup fotowoltaiki bądź pompy ciepła właśnie w tej firmie, możesz skorzystać również z kredytu udzielanego na preferencyjnych warunkach przez bank InBank. Doradcy klienta już na pierwszym spotkaniu mogą sprawdzić Twoje szanse na pożyczenie pieniędzy. Wstępna decyzja podejmowana jest w zaledwie kilka minut od złożenia wniosku. Co ważne, jego wypełnienie nie zajmie Ci wiele czasu. Wszystko dlatego, że jest on bardzo krótki. Jedynie trzy pytania dotyczą osiąganego przez Ciebie dochodu. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Bank nie będzie wymagał od Ciebie wkładu własnego. Decydując się na podpisanie umowy, możesz wybrać oprocentowanie stałe bądź zmienne. To od Ciebie zależy, na co ostatecznie się zdecydujesz. Korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie firmy, możesz szybko porównać koszt inwestycji.

Woltair Fotowoltaika to firma, która nie bez powodu cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Od początku stawia na wysoką jakość usług, oferują rozwiązania od różnych producentów. Dzięki temu każdy możesz postawić na opcję wpisującą się najlepiej w indywidualne potrzeby oraz możliwości finansowe. Nie zapomina również o tym, że nie każdy może pozwolić sobie na sfinansowanie montażu pompy ciepła bądź fotowoltaiki za gotówkę.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments