Fotowoltaika

Wolna Energia

Kontakt

Al. Solidarności 117/207, 00-140 Warszawa

+48 666 166 866 biuro@wolnaenergia.eu

Wolna Energia to firma, której główną domeną, jak sama nazwa wskazuje, jest darmowy prąd i ekologiczne ogrzewanie przy pomocy pomp ciepła zarówno dla klientów indywidualnych, mniejszych lub większych zakładów pracy, jak i rozwiniętych gospodarstw rolnych. Przedsiębiorstwo to ma swoją siedzibę w Warszawie, jednak z pomocą oddziałów w kilku strategicznych miastach całej Polski, może zrealizować kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Wybierając propozycje firmy Wolna Energia, mogą Państwo zyskać niezależność energetyczną i cieplną, a także niższe rachunki za energię elektryczną.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Czym może pochwalić się firma?

Wolna Energia jest głównym partnerem Yellow Boson S.A. Jej główną misją jest obniżenie kosztów zakupu energii, realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego, intensywny wkład w rozwój rynku OZE oraz osiąganie niezależności energetycznej z poziomu własnego domu, firmy lub gospodarstwa. Do cech wyróżniających firmę na rynku należy:

  • Niezależność i wiarygodność – przedsiębiorstwo działa w pełni samodzielnie, bez pośredników. Wolna Energia nie korzysta z usług podwykonawców. Każdy etap wykonywany jest przez własne ekipy monterskie i instalatorskie.
  • Wysoka jakość realizowanych usług – każdy etap kompleksowych usług jest wykonywany przez zespół doświadczonych w branży i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy z najwyższą starannością świadczą wysokiej jakości usługi począwszy od wizji lokalnej, projektowania, montażu, a skończywszy na serwisie gotowych instalacji.
  • Życzliwością i pomocą – pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na każde nurtujące pytanie, pomogą w zgłoszeniu instalacji do sieci, wesprą przy uzyskaniu kredytu na inwestycję oraz pomogą uzyskać dotację na wybraną instalację.
  • Dbałość o najwyższą jakość proponowanych urządzeń – wszelkie materiały i sprzęty pochodzą od renomowanych producentów (SunPower, SofarSolar, SolarEdge, JaSolar, TrinaSolar i wiele innych), dzięki czemu wyróżniają się solidnością i wydajnością.
  • Działalność oparta na zasadach zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.
  • Zgodność z nowoczesnymi trendami zarówno ekologicznymi, jak i wizualnymi.

Realizacje i referencje firmy Wolna Energia

Firma Wolna Energia może pochwalić się także szerokim gronem zadowolonych klientów, czego potwierdzeniem są referencje, jakie można znaleźć na głównej stronie internetowej przedsiębiorstwa. Nie zabrakło tam również zdjęć, na których uwidocznione zostały w pełni zakończone montaże. Jest to na przykład instalacja w domu jednorodzinnym w Kalonce o mocy 99 kWp, instalacja o wydajności 589 kWp z miejscowości Dojazdów, a także firmowa realizacja o mocy 3584 kWp w Płońsku. Dzięki wszystkim poleceniom firma z dnia na dzień staje się profesjonalnym i kompleksowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, działający na rynku od wielu lat.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin P.
Marcin P.
2023.05.31 16:38
Ocena :
     

Profesjonaliści w najlepszym znaczeniu tego słowa. I chyba jako nieliczni w Polsce nie korzystają z usług podwykonawców co jest miłym zaskoczeniem. Pan Hubert jest profesjonalnym i solidnym doradcą. Kontakt z nim zarówno przed jak i po instalacji był wzorowy. Obsługa klienta na najwyższym poziomie a oferta została skrojona w 100% na
miarę naszych potrzeb. Realizacja fotowoltaiki wykonana pod klucz wraz ze zgłoszeniem do ZE przebiegła błyskawicznie. Pełen profesjonalizm, polecam I bez wahania daje 5 gwiazdek.