Fotowoltaika

Wojtmar

Kontakt

ul. Kielecka 10, 26-500 Szydłowiec

600 958 162 kontakt@wojtmar.com.pl

Firma Wojtmar to polski producent i dystrybutor systemów fotowoltaicznych z siedzibą w miejscowości Szydłowiec. Przedsiębiorstwo istnieje od ponad 10 lat i nieustannie świadczy usługi bazujące na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii, w szczególności panele fotowoltaiczne, ale mowa także o pompach ciepła, rekuperacji oraz nowoczesnych kotłach. Wojtmar może pochwalić się wysoką pozycją w rankingu firm zajmujących się energią OZE w Polsce – zakład zalicza się do pierwszej 15-stki.

 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Oferta Wojtmar – co wyróżnia firmę?

Oferta firmy Wojtmar obejmuje szeroki zakres usług związanych z energią słoneczną. Przedsiębiorstwo proponuje między innymi kompleksowe projektowanie, profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż systemów fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Nie brakuje im również nowoczesnych propozycji za rolników. Na stronie internetowej znaleźć można więc zarówno gotowe projekty instalacji, jak i indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Ponadto w zakresie zadań firmy widnieje montaż wybranych systemów, a także ich serwisowanie i konserwacja.
Cechy wyróżniające Wojtmar:

 • Przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całej Polski,
 • Bezpłatny audyt – na ten etap składa się wizja lokalna, rozmowa z klientem na temat jego oczekiwań i preferencji oraz indywidualny projekt stworzony na podstawie zebranych wcześniej informacji,
 • 100% pozytywnych opinii wśród byłych nabywców, co potwierdzają rekomendacje na Facebooku i opinie Google,
 • Spore doświadczenie w branży, czego przykładem jest ponad 5000 realizacji,
 • Profesjonalna obsługa klienta, doradztwo, możliwe załatwienie niezbędnych formalności przez przedstawicieli firmy, dbałość o każdy detal,
 • Pełne finansowanie bez wkładu własnego,
 • Wykwalifikowane ekipy montażowe, nieustannie podnoszące swoje uprawnienia korzystając ze specjalistycznych szkoleń.

Wojtmar może się również zająć kompleksową obsługą całej inwestycji. Wówczas do obowiązków firmy należy projekt instalacji, dostawa niezbędnych elementów i montaż, podłączenie do sieci elektrycznej, uruchomienie i dokładne sprawdzenie pracy instalacji, dostarczenie dokumentacji do Zakładu Energetycznego oraz uzupełnienie i wysłanie wniosku do programu Mój Prąd, a także przekazanie do eksploatacji i serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Realizacje Wojtmar

Firma współpracuje z wieloma producentami paneli fotowoltaicznych, co pozwala na dobranie najlepszych rozwiązań pod względem jakości, wydajności i trwałości. Wojtmar pracuje z producentami typu LongiSolar, Sharp, Solaredge, SofarSolar, Jinko, Fronius i wiele innych. Cieszy się tym samym dużym zaufaniem wśród klientów, co potwierdza ogromna liczba zrealizowanych projektów. Wśród referencyjnych realizacji można znaleźć między innymi budowę instalacji fotowoltaicznej na dachu centrum handlowego w Radomiu, czy też nieskończoną ilość tego typu systemów na dachach prywatnych domów i publicznych instytucji.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
2023.05.31 16:14
Ocena :
     

Do Pana Marka i do calej firmy trafiłem z polecenia zadowolonego znajomego. Zdecydowałem się na montaż instalacji fotowoltaicznej, której montaż przebiegł bezproblemowo. Panowie instalatorzy wychwycili nawet błąd elektryka, który robił nam rozdzielnie i bezpłatnie go poprawili. Kolejne rachunki utwierdzają nas w tym, że to była dobra inwestycja. Pan Marek, przedstawiciel handlowy, wszystko nam dokładnie wytłumaczył na temat instalacji oraz dostępnych dotacji. Miły, uprzejmy i rzeczowy człowiek.