Fotowoltaika

Vosti

Kontakt

ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin

+48 500 740 740 kontakt@vosti.pl

Vosti to firma zaangażowana w promocję zielonej energii wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych zgodnie z uwarunkowaniami Zielonego Ładu ekologicznego, czyli nowej filozofii Unii Europejskiej. W Vosti przejdziesz przez cały proces konsultacji umożliwiający podjęcie decyzji o inwestycji w OZE. Marka nie tylko rozwija się na rynku paneli fotowoltaicznych, ale zapewnia wiele innych interesujących technologii przekładających się na tańsze zarządzanie nieruchomością. Co warto wiedzieć o stosowanych przez firmę technologiach, czy możesz liczyć na finansowanie instalacji i na pomoc przy dopełnieniu niezbędnych formalności w najpopularniejszych programach krajowych? Poniżej kilka wyjaśnień.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • OZE DLA BIZNESU
  • MAGAZYNY ENERGII

Na czym opiera się oferta marki Vosti i czy zielona energia to faktycznie niezależność energetyczna?

Vosti dostarcza wysokiej klasy panele słoneczne, a montaż poprzedza szczegółowy audyt energetyczny. Jeżeli chodzi o charakterystykę techniczną modułów w ofercie wyróżniają się moduły mono wyprodukowane na bazie czarnej ramy zatem doskonale pochłaniające promienie słoneczne, nawet przy większym zachmurzeniu. 15 lat gwarancji i 25 lat na wydajność liniową to wartość wyznaczająca optymalne perspektywy inwestycyjne dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych, dla przedsiębiorców zmotywowanych do wyprodukowania własnej, tańszej energii elektrycznej. Sprawność modułów w Vosti to prawie 21%, więc wyższa wartość branżowa. Niektóre moduły przekraczają już 21% przy codziennej eksploatacji, a każdy inwestor może poprosić o przeliczenie realnej opłacalności. Nie ma z tym najmniejszych problemów. Bardziej zaawansowane panele fotowoltaiczne przechodzą testy odpornościowe, wytrzymują skrajne obciążenia mechaniczne, bardzo rzadko się psują. W Polsce zaczyna dominować już klimat umiarkowany, więc większość użytkowników instalacji OZE nie musi martwić się drastycznymi wahaniami temperatur. Prognozy mówią o pogłębieniu suszy na terenie kraju oraz o realnej zmianie klimatu na cieplejszy. Stopień degradacji, urealniony to około 0,40% w stosunku rocznym. Dzięki temu inwestor od początku widzi poziom amortyzacji. W razie uszkodzenia paneli lub po nieoczekiwanym spadku jakości wystarczy, że zgłosisz zlecenie serwisowe.

Jakie jeszcze zielone technologie promuje marka Vosti na krajowym rynku?

Vosti dostarcza przy okazji pompy ciepła, falowniki, magazyny energii w dużym stopniu uniezależniające gospodarstwa domowe od klasycznych dostaw prądu. Pompy ciepła to bardzo czysta technologia grzewcza, nie wymaga wprowadzania komina i magazynów na opał. Jeżeli chcesz zrezygnować z brudnego pieca na rzecz wydajności i ekologii to pompa ciepła połączona z panelami słonecznymi sprawdzi się najlepiej.

Jak się skontaktować z ekspertami zielonej energii?

Dodatkowe możliwości firmy to dostawy ładowarek samochodowych, do pojazdów elektrycznych, czy klimatyzatorów przydatnych przez cały rok do szybkiej zmiany atmosfery w pomieszczeniu.

Siedziba firmy znajduje się w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej 14. Aktualny numer telefonu to 500 740 740. Bezpłatny audyt możesz zamówić przez formularz na stronie firmowej Vosti.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

1 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2024.05.29 09:17
Ocena :
     

Odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą Vosti, szczególnie z odziałem w Goleniowie (zachodniopomorskie). Przeciąganie inwestycji, liczne błędy instalatorów, patologiczna komunikacja, niesłowność, nieodbieranie telefonów nawet przez kontrolera, naciąganie finansowe. Finał – u adwokata i Rzecznika Praw Konsumenta. Jeżeli ktoś był / jest w podobnej sytuacji i myśli, że nie wygra z korporacją, to jest w błędzie. Więcej, może nawet zrezygnować z całej inwestycji łącznie z rekompensatą walcząc na drodze sądowej. Ja wygram ! Zainteresowanych tematem zapraszam na priv.