Firma OZE

Volta Polska

Kontakt

Stocznia Cesarska – Budynek Dyrekcji
Plac Porozumienia Gdańskiego 1
80-864 Gdańsk

690 647 106

Firma Volta Polska, z siedzibą główną przy ulicy Mokotowska 52A/10, 00-490 Warszawa, oraz biurem w Sheraton Plaza – Regus, 00-493 Warszawa, jest niezależnym producentem energii odnawialnej. Specjalizuje się w rozwijaniu, finansowaniu, budowie i nadzorze instalacji fotowoltaicznych, zarówno na terenach zakładów, jak i poza nimi. Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie instalacji energii odnawialnej, doradztwa oraz inwestycji w instalacje on-site i off-site. Volta Polska zajmuje się również rozwojem i konserwacją instalacji, zarządzając każdym etapem ich rozwoju we współpracy z różnymi partnerami.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Volta Polska jest własnością Grupy Volta oraz dwóch lokalnych partnerów, Antoine Mocachen i Stéphane Rauber, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w rozwijaniu projektów na dużą skalę. Grupa Volta zarządza ponad 100 instalacjami fotowoltaicznymi i jest wspierana przez fundusz Eiffel Essential.

Kontakt z firmą jest możliwy poprzez adresy e-mail srauber@voltapolska.pl oraz amocachen@voltapolska.pl, a także przez numer telefonu +48 690 647 106 dla Stéphane Raubera i +48 515 348 929 dla Antoine Mocachena. Więcej informacji o firmie oraz jej działalności można znaleźć na stronie internetowej Volta Polska

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments