Firma OZE

Viessmann

Kontakt

al. Karkonoska 65
53-015 Wrocław

801 00 234

Viessmann to niemiecki producent systemów grzewczych i chłodzących dedykowanych zarówno dla przemysłu, jak i dla domów prywatnych. Od lat firma jest wiodącym producentem, gdyż oferta firmy zawiera rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów. Viessmann wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, zrównoważonym podejściem i najwyższą jakością oferowanych produktów. Spółka oferuje kompetentne i innowacyjne usługi, w tym fotowoltaikę, pompę ciepła lub klimatyzator, a także montaż w jednym.

  • POMPY CIEPŁA

Z czego słynie firma Viessmann?

Od ponad 100 lat firma Viessmann jest liderem na rynku termotechniki i systemów grzewczych. Czym może pochwalić się marka?

  • Zaawansowanymi technologiami – Viessmann jest znana z ciągłego dążenia do nowatorskich rozwiązań. Inwestuje w badania i rozwijanie najnowszych technologii, które pozwalają na efektywną regulację temperatury w budynkach, oszczędność energii oraz zminimalizowanie wpływu na środowisko naturalne.
  • Zrównoważonym rozwojem – Viessmann konsekwentnie dąży do tworzenia ekologicznych rozwiązań grzewczych. Firma stawia na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, ograniczenie emisji CO2 oraz promowanie zrównoważonego rozwoju w branży termotechnicznej.
  • Jakością i niezawodnością – produkty marki cieszą się reputacją najwyższej jakości i niezawodności. Firma przykłada dużą wagę do testowania i kontroli jakości, co zapewnia klientom pewność, że ich system grzewcze będą działać efektywnie przez wiele lat.
  • Obsługą klienta –  kompleksowa obsługa klienta to ogromny atut firmy Viessmann. Do głównych zadań konsultantów należą projekty systemów grzewczych oraz odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Instalacja, montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to zaś zadania leżące po stronie doświadczonych w branży montażystów i instalatorów.

Viessmann – szeroki wybór produktów
 

Viessmann oferuje kompleksowe rozwiązania grzewcze, w tym kotły gazowe, pompy ciepła, systemy solarnego ogrzewania, klimatyzatory i bojlery. Marka może pochwalić się:

  • Niezawodnymi pompami ciepła – w tym Vitocal 200-G, która wykorzystuje energię skumulowaną w gruncie. Energia ta pobierana jest za pomocą kolektorów i przekształcana w ciepło zarówno do ogrzewania wnętrz, jak i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W ofercie znaleźć można także modele Vitocal 222-G, Vitocal 300-G i Vitocal 333-G.
  • Nowoczesnymi kotłami kondensacyjnymi w tym Vitodens 100-W oraz Vitodens 111-F, idealne dla domów jednorodzinnych, mieszkań piętrowych w domach wielorodzinnych i innych tego typu budynków.
  • Kolektorami słonecznymi, a konkretniej modelami płaskimi oraz rurowymi, wspomagającymi ogrzewanie, obniżając przy tym rachunki za energię oraz redukujących emisję CO2.
  • Modelami fotowoltaicznymi, czyli prądem dzięki słońcu. W ofercie znajdują się moduły monokrystaliczne o mocy szczytowej sięgającej 310 Wp. Model Vitovolt 300 charakteryzuje 12-letnia gwarancja, wysoka jakość i możliwość sterowania przy pomocy urządzeń mobilnych. Świetnie sprawdzi się do obiektów przemysłowych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments