Fotowoltaika

Toja

Kontakt

Jesienna 5, 80-298 Gdańsk

888 32 60 60

Działająca na rynku usług elektrycznych i dekarskich firma Toja oferuje również nowoczesne i przyjazne środowisku naturalnemu instalacje fotowoltaiczne. Od początku swojej działalności stawia na własny zespół fachowców, którzy posiadają naprawdę wysokie kwalifikacje. W trosce o jakość świadczonych usług każdy z pracowników regularnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zadowalać klientów, którzy zdecydują się skorzystać z usług firmy Toja.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Pracownicy z niezbędnymi kwalifikacjami

Jeśli powierzysz wykonanie instalacji fotowoltaicznej firmie Toja, możesz mieć pewność, że każdy etap prac będzie wykonywany przez fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe. Pracownicy mają wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia, co pozwala im samodzielny montaż paneli fotowoltaicznych. Co ważne, wyposażeni są we wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęty, dzięki czemu mogą pracować szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Co ważne, w swojej działalności Toja bardzo duży nacisk kładzie na przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych. To oznacza bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia firmę Toja na rynku?

Od początku działalności stawia ona na materiały wysokiej jakości. Sięga po komponenty pochodzące od najlepszych producentów, co jest gwarantem ich niezawodności i wysokiej trwałości. Gwarantuje obsługę doświadczonych pracowników, którzy zadbają o kompleksową realizację każdej inwestycji. To oznacza, że nie musisz martwić się nie tylko samym montażem paneli, ale nawet zgromadzeniem niezbędnej dokumentacji.

Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą liczyć na w pełni bezpłatny audyt energetyczny, który pozwala na dobranie mocy instalacji tak, aby wpisywała się ona w indywidualne potrzeby danego gospodarstwa. Warto dodać, że firma przygotowuje nie tylko sam projekt – jej klienci mogą zapoznać się również z wizualizacją układu modułów fotowoltaicznych.

Niewątpliwym atutem firmy Toja jest wsparcie w procesie uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej. Klienci nie muszą samodzielnie zmagać się z biurokracją, aby otrzymać pieniądze na montaż paneli. To oznacza, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług tej firmy, zwiększysz swoje szanse na otrzymanie wsparcia zmniejszającego koszt całej inwestycji.

Terminy ustalone do oczekiwań klienta

Zarówno montaż, jak i odbiór instalacji jest zawsze wykonywany przez certyfikowanych instalatorów w terminie ustalonym z klientem. To oznacza, że nie musisz rezygnować na przykład z wyjazdu na urlop. Pamiętaj przy tym, że firma Toja zajmuje się również zgłoszeniem przyłącza instalacji do operatora. Nie musisz robić tego samodzielnie. W efekcie na Twojej głowie nie znajdą się żadne formalności. Całości dopełnia opieka posprzedażowa, która jest najlepszym gwarantem zarówno satysfakcji, jak i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że w razie potrzeby nie zostaniesz z instalacją sam.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments