Firma OZE

Taurus Częstochowa

Kontakt

Zygmunta Kowalczyka 5

664 283 475 hamara@op.pl

Taurus Częstochowa to firma wyspecjalizowana w montażu instalacji Odnawialnych Źródeł Energii przede wszystkim u osób fizycznych zmęczonych wysokimi kosztami klasycznych dostaw energii elektrycznej. Wielu klientów Taurus Częstochowa to inwestorzy pragnący wygenerować realne zyski z paneli fotowoltaicznych, a ze względu na dobrej jakości technologie to realne w perspektywie kilku lat.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII

Podstawowe informacje o firmie Taurus Częstochowa – co warto wiedzieć o głównych specjalizacjach?

Taurus Częstochowa zajmuje się nie tylko kompleksowym montażem instalacji OZE, ale też doradza przed wyborem konkretnych technologii i potrafi dopasować się do specyficznych warunków zabudowy nieruchomości. Instalacje paneli fotowoltaicznych nie ingerują w stan budynku, a za to realnie podnoszą wartość lokalu mieszkalnego lub komercyjnego. Jeżeli zastanawiasz się, czy fotowoltaika to coś dla Ciebie i czy szybko się zwróci wystarczy skonsultować się z ekspertami Taurus Częstochowa promującymi częściową niezależność energetyczną w życiu zawodowym.

Ciekawa usługa firmy to udzielanie kredytów (w dużym stopniu preferencyjnych) dla klientów przymierzających się do zakupu paneli słonecznych. Kredytowanie połączone z samodzielną produkcją prądu wyrównuje koszty w zasadniczy sposób.

Ciekawostka o marce i dlaczego warto zaufać przede wszystkim doświadczeniu?

Firma Taurus Częstochowa dysponuje własną doświadczalną instalacją fotowoltaiczną wybudowaną zaraz po rozpoczęciu działalności w latach 2011 – 2012. Eksperci marki na tej podstawie oceniali wydajność technologiczną, potencjalny zysk, warunki eksploatacji i inne kwestie, które następnie przełożyły się na korzystną obsługę klientów w regionie.

Czy otrzymasz bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej po kontakcie z marką?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą wystarczy zgłoszenie w celu wykonania bezpłatnej wyceny. Wstępny kontakt inwestora nic nie kosztuje, a Taurus Częstochowa odpowiada za zgłoszenie instalacji odnawialnych źródeł energii do ZE. Z tego powodu, jako klient nie musisz martwić się o żadne zbędne formalności. Otrzymasz też naturalnie wszystkie informacje o dofinansowaniu, chociażby z programu Czyste Powietrze, ale też wielu innych dostępnych w kraju zgodnie z polityką Zielonego Ładu Unii Europejskiej.

Jakie ogniwa masz do dyspozycji? – lista producentów współpracujących z Taurus Częstochowa

Ogniwa fotowoltaiczne w Taurus Częstochowa pochodzą od rekomendowanych w branży OZE producentów. To odpowiednio Sharp, JA Solar, Panasonic, REC i wiele innych. Przy takiej różnorodności znajdziesz moduły dopasowane do budżetu, pożądanej wydajności, gwarancji, wytrzymałości. Na życzenie Taurus Częstochowa dzieli się informacjami o dotychczasowych realizacjach na szczegółowych zdjęciach. Główny adres do kontaktu to Kowalczyka 5 w Częstochowie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments