Fotowoltaika

Synteza OZE

Kontakt

ul. Willowa 18, 20-819 Lublin

800 927 972 biuro@syntezaoze.pl

W 2013 roku na rynku branży energetycznej w Polsce pojawiła się firma Synteza OZE. Obecnie zajmuje się ona sprzedażą i montażem zarówno pomp ciepła, jak i systemów fotowoltaicznych. Swoją ofertę kieruje do różnych grup klientów, nie zapominając zarówno osobach indywidualnych, przedsiębiorstwach, jak i rolnikach. Z jej usług możesz skorzystać niezależnie od tego, w jakiej części Polski ma być wykonana usługa. Synteza OZE podejmuje się bowiem zleceń w każdym zakątku naszego kraju.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • KLIMATYZACJA
  • MAGAZYNY ENERGII

Z jakich części korzysta firma Synteza OZE?

Od początku swojej działalności na rynku firma Synteza OZE doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo klientom zależy na jakością wybieranych rozwiązań. Dlatego współpracuje ona wyłącznie z najlepszymi dostawcami, dbając o to, aby trafiały do niej komponenty o odpowiednich parametrach technicznych. Przekłada się to na ich niezawodność – decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, nie musisz martwić się tym, że wybrane przez Ciebie rozwiązanie szybko zacznie sprawiać problemy.

Jak wygląda współpraca z firmą Synteza OZE?

Decydując się na skorzystanie z usług firmy Synteza OZE, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Początkiem współpracy jest zawsze bezpłatna kalkulacja, która niezbędna jest do prawidłowego dobrania paneli fotowoltaicznych/pompy ciepła. Firma oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji. Wykonuje również profesjonalny montaż. Na siebie bierze zgłoszenie do zakładu energetycznego. To oznacza, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z jej usług, nie będziesz musiał martwić się niczym. Wszystkim zajmą się doświadczeni pracownicy.

Kto może skorzystać z usług firmy Synteza OZE?

Wspomnieliśmy we wstępie, że firma kieruje swoją ofertę do różnych grup klientów. Wykonuje instalacje fotowoltaiczne i montuje pompy ciepła klientom indywidualny, firmom i rolnikom. Z jej oferty mogą skorzystać również spółdzielnie mieszkaniowe. Projekt instalacji wykonywany jest zawsze z niezwykłą dokładnością na bazie pomiarów przeprowadzonych w miejscu instalacji. Przekłada się to na późniejszą wydajność paneli i ich optymalną sprawność, która utrzymuje się przez wiele lat.

Dzierżawa gruntów pod farmy fotowoltaiczne

Synteza OZE to również farmy fotowoltaiczne, których w polskim krajobrazie pojawia się coraz więcej. Firma nieustannie poszukuje gruntów do wydzierżawienia, na których założone zostaną farmy. Decydując się na współpracę z nią, nie musisz zaprzątać sobie głowy kwestiami formalnymi. To pracownicy firmy zajmą się wszystkim. Co ważne, bardzo dokładnie sprawdzają oni, czy dany grunt spełnia wymogi stawiane tym, na których ma znaleźć się farma fotowoltaiczna. Jeśli zdecydujesz się wydzierżawić grunt firmie Synteza OZE, zyskasz:

  • stały, stabilny dochód na lata;
  • pokrycie wszystkich kosztów związanych z inwestycją.

Firma zajmie się również wszystkimi opłatami związanymi z nieruchomością, w tym podatkami.

Jakie pompy ciepła oferuje Synteza OZE?

Synteza OZE to nowoczesne pompy ciepła, które są:

  • ekonomiczne;
  • ekologiczne;
  • zaawansowane technologicznie.

Decydując się na nie, możesz mieć pewność, że zapewnisz sobie ciepło, a jednocześnie nie będziesz negatywnie wpływać na środowisko naturalne. Nie produkują one bowiem pyłu, dymu i popiołu. Nie przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza.

Jakie magazyny energii proponuje Synteza OZE?

W ofercie tej firmy znalazły się również magazyny energii. Prowadzona ona sprzedaż wyłącznie tych, które spełniają najbardziej restrykcyjne standardy. Ich obsługa nie stanowi najmniejszego problemu, a z uwagi na modułową konstrukcję mogą być montowane w dowolnie wybranych konfiguracjach. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy Synteza OZE, możesz wybrać nowoczesne magazyny litowo – jonowe bądź postawić na kwasowo – ołowiowe, które kosztują nieco mniej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
2023.07.20 17:15
Ocena :
     

Polecam! Fachowcy w pełnym znaczeniu tego słowa. Pan Paweł znakomicie doradził, odpowiadał wyczerpująco na pytania i wspólnie ze mną analizował dostepny opcje. Sąsiad i kilku znajomych też maja instalacje wykonana przez tą firmę i tak samo są zadowoleni. Instalacja odbyła się w ustalonym terminie. Wysoki standard na każdym kroku. Instalacja używana od 1,5 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń.