Firma OZE

SunMedia

Kontakt

ul. Juliusza Ligonia 1
20-805 Lublin

509 199 991

Firma SunMedia, działająca w Lublinie, specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych, oferując swoje usługi zarówno dla domów prywatnych, firm, jak i gospodarstw rolnych. Siedziba firmy znajduje się pod adresem ul. Juliusza Ligonia 1, 20-805 Lublin. Kontakt z firmą możliwy jest za pomocą adresu e-mail: biuro@sunmedia.pl, oraz telefonicznie pod numerem +48 509 199 991.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

SunMedia zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, od oceny możliwości montażu paneli na dachu lub gruncie, przez wycenę i projektowanie instalacji, aż po montaż i uruchomienie systemu. Firma oferuje również pomoc w uzyskaniu dofinansowania z programów rządowych.

W ofercie SunMedia znajdują się wydajne pompy ciepła, które są dostosowane do warunków klimatycznych panujących w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma zapewnia pełen zestaw potrzebny do działania pompy ciepła, wraz z fachowym szkoleniem z jej obsługi.

Zakres działalności SunMedia obejmuje także instalację paneli fotowoltaicznych w gospodarstwach rolnych, co pozwala rolnikom znacząco zredukować koszty energii elektrycznej. Ponadto, SunMedia oferuje pomoc w procesie odliczania wydatków na fotowoltaikę w zeznaniach PIT, co jest dodatkowym atutem dla klientów decydujących się na takie rozwiązania.

SunMedia prowadzi również działalność edukacyjną i informacyjną poprzez blog, na którym znajdują się aktualności i porady dotyczące fotowoltaiki.

Więcej szczegółów na temat oferty i działalności firmy SunMedia można znaleźć na ich stronie internetowej sunmedia.pl.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments