Fotowoltaika

Sunergo

Kontakt

al. Niepodległości 51/1, 61-714 Poznań

519 117 996 biuro@sunergo.pl

Sunergo to firma powstała dzięki chęci uniezależnienia chętnych osób od prądu elektrycznego od popularnych dystrybutorów, zamiłowania branżą fotowoltaiczną oraz zainteresowania najnowszymi technologiami, zapewniającymi ponadczasowe rozwiązania do ogrzewania zarówno pomieszczeń, jak i użytkowej wody. Historia przedsiębiorstwa sięga 2013 roku, kiedy to jeden z założycieli firmy postanowił zamontować komercyjną instalację. Po sukcesie Sunergo przekształciło się w profesjonalną spółkę, która cieszy się uznaniem klientów do dnia dzisiejszego.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Co oferuje Sunergo?

Ogólnie rzecz biorąc w ofercie firmy znajduje się kompleksowa obsługa inwestycji, która ma swój początek w przygotowaniu indywidualnego projektu z dobraną do potrzeb klienta i jego możliwości montażowych konfiguracją sprzętową poprzez realizację zaakceptowanego przedsięwzięcia, pomoc w otrzymaniu możliwych dofinansowań, a skończywszy na załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakładem energetycznym.
Co więcej jest w stanie zaoferować firma Sunergo?

  • Grono wykwalifikowanych montażystów – każda instalacja wykonywana jest przez zgrany i w pełni wykwalifikowany zespół pracowników. Każdy z nich, opierając się na sporym doświadczeniu w branży oferuje nie tylko sprawną i efektowną pracę, ale również profesjonalne doradztwo w razie niepewności czy pojawiających się w trakcie wątpliwości. Ekipy te również w pełni odpowiadają za szybkie wykonanie powierzonej pracy, bezpieczeństwo montowanych urządzeń, a także ich wydajność.
  • Zespół specjalistów umysłowych – pracownicy biurowi są niezwykle pomocni i odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Do ich zadań należy również bezpłatny audyt, profesjonalny projekt oparty na potrzebach inwestora oraz stały kontakt z klientem aż do momentu zakończenia inwestycji.
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansować niezależnie od rodzaju inwestycji – Sunergo wspomaga zarówno klientów indywidualnych, jak i rolników, jak i inwestorów biznesowych.
  • Innowacyjne technologie, które pozwolą wykorzystać odnawialne źródła energii w celu ogrzewania wody i budynków. Nowoczesne rozwiązania przyczynią się również do zmniejszenia kosztów energii elektrycznej, a także zminimalizowania szkodliwego wpływu na środowisko.
  • Sprawdzone i wysokiej jakości urządzenia, pochodzące od światowych producentów, typu Trina Solar, Jinko, Ja Solar, Sola Edge, Longi Solar, QCells, Fronius i wiele innych. Sunergo przykłada dużą wagę do tego typu sprzętu, gdyż odpowiednie komponenty zapewniają bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Realizacje firmy

Odwiedzając oficjalną stronę internetową firmy Sunegro, można trafić na zakładkę realizacje, która jest bogata w szereg inwestycji wykonanych przez przedsiębiorstwo. Można tam dokładniej zapoznać się z różnorodnymi realizacjami – począwszy od instalacji domowych, po firmowe oraz gospodarcze. Sunergo może pochwalić się pozytywnymi działaniami w Janowcu Wielkopolskim o mocy 49,5 kW, w Pęcnej o mocy 9,75 kW, w Mosinie o wydajności 9,375 kW, w Poznaniu o mocy 4,125 kW oraz w Grodzisku Wielkopolskim o mocy 40,26 kW.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
2023.05.31 20:59
Ocena :
     

Minęło już kilka miesięcy od montażu naszych paneli więc mogę ocenić całość z perspektywy czasu. To profesjonaliści w każdym calu. Od pierwszego kontaktu po instalacje żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie i fachowo. Zostawili po sobie dobre "pierwsze wrazenie" jako nieliczni. Pozdrawiam Pana Sebastiana, który czuwał nad montażem. Warto troszkę dopłacić za najwyższa jakość. Była to jedyna firma, która pracowała przy moim domu, z której byłem w 100% zadowolony. Polecam!!!

Grzesiek
Grzesiek
2023.07.20 16:44
Ocena :
     

Polecam. Mam zamontowane u siebie panele około 2 lat i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wybór firmy Sunergo był najlepszym jakiego mogłem dokonać. Moja instalacja działa bez zarzutu i jest wydajna zgodnie z obliczeniami i przewidywaniami. Mam dostęp do wszystkich parametrów więc regularnie sprawdzam co i jak. Na etapie przygotowywania oferty doradzca wykazał się pełbym profesjonalizmem, kompetencją. Załatwił za mnie formalności do dotacji. Polecam raz jeszcze.