Firma OZE

Sunday Polska

Kontakt

ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa

609 711 711 biuro@sundaypolska.pl

Sunday Polska to marka z branży OZE, która obsługuje na co dzień osoby fizyczne, właścicieli przedsiębiorstw rozumiejących ryzyko wzrostów kosztu energii elektrycznej, rolników przymierzających się do przeprowadzenia zaawansowanej transformacji energetycznej gospodarstwa, także ze wsparciem optymalnego dofinansowania. Czym charakteryzuje się oferta Sunday Polska, dlaczego to właśnie ten podmiot warto wybrać do przeprowadzenia instalacji fotowoltaicznej lub magazynu energii? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych informacji z życia firmy.

Sunday Polska – zakres oferty

  • Instalacje fotowoltaiczne
  • Magazyn ciepła
  • Magazyny energii
  • Pompy ciepła
  • Ładowarki samochodowe
  • Klimatyzacja

W jaki sposób wygląda schemat współpracy?

Sunday Polska proponuje czytelne warunki współpracy klientom wstępnie zainteresowanych wdrożeniem instalacji fotowoltaicznej na budynku. W pierwszej kolejności otrzymujesz w pełni bezpłatną wycenę, a następnie audyt energetyczny umożliwiający przystosowanie paneli do konkretnych warunków zabudowy, technicznych. Sunday Polska ma na swoim koncie ponad 400 000 zamontowanych paneli słonecznych, więc to świadczy o solidnym przygotowaniu, know how, zaufaniu klientów. O bezpłatną wycenę możesz poprosić przez stronę firmową. Wystarczy wypełnić krótki formularz i zgodzić się na telefon od doradcy marki.

Największą popularnością cieszą się w Sunday Polska odpowiednio instalacje do 5kW, ale również większe powyżej 10kW. Kryzys energetyczny to już fakt, dlatego fotowoltaika stała się w kraju niezwykle popularna. Sunday Polska dopełnia niezbędnych formalności związanych z rejestracją, klasyfikacją instalacji u dostawcy energii. Dzięki temu nie masz problemu z nadwyżkami wyprodukowanej energii. Inwestorzy OZE stają się w polskim systemie prawnym tzw. prosumentami, czyli jednocześnie producentami energii elektrycznej i konsumentami. To daje pewne preferencyjne warunki manipulowania wytworzoną energią.

Sunday Polska redukuje rachunki za energię od 2015 roku i zajmuje się popularyzacją OZE w różnych mediach, także na zasadzie wyjaśniania bardziej szczegółowych zagadnień. Usługa instalacji paneli słonecznych wiąże się z przeprowadzeniem kompleksowych prac w filozofii od A do Z. Nie musisz martwić się o żadne poprawki, nieścisłości montażowe, audyt techniczny, finansowanie, projekt, montaż, wprowadzenie instalacji do sieci. Tymi kwestiami zajmują się eksperci Sunday Polska. Opieka posprzedażowa obejmuje dalsze konsultacje techniczne, rozwiązywanie drobnych usterek, pomoc w optymalizacji. Wielu klientów uczy się na bieżąco obsługi paneli fotowoltaicznych, więc taki kontakt to ogromne ułatwienie w podjęciu ostatecznej decyzji o współpracy.

Czy Sunday Polska rozwija się w innych dziedzinach OZE?

Naturalnie Sunday Polska specjalizuje się nie tylko w promocji paneli fotowoltaicznych, ale zapewnia klientom ładowarki do samochodów elektrycznych, ekologiczną i w pełni zdrową klimatyzację, pompy ciepła doskonale współpracujące z panelami słonecznymi, magazyny energii i ciepła w podejściu bardziej OFF – GRID dla inwestorów przekonanych o ogromnych zaletach niezależności energetycznej.

Poproś o ofertę

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Ulka
Ulka
2023.07.20 16:38
Ocena :
     

Polecam, prawdziwi profesjonaliści! Zwłaszcza Pan Piotr. Instalacja pracuje bez zarzutu a Pan Piotr była bardzo pomocny na każdym kroku. Jest to chyba najbardziej rzetelna firma, z którą mieliśmy kontakt podczas budowy. Chyba jako jedyni udzielają 25 lat gwarancji. Montaż przebiegał na najwyższym poziomie, montażyści to 100% profesjonaliści. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać dalej 🙂

Kris
Kris
2023.05.22 14:33
Ocena :
     

Polecam i polecam tez pana Piotra doradcę.
Bardzo mili i kompetentni ludzie pomogą i doradza we wszystkim. Po 2 latach instalacją działa idealnie tak jak trzeba I bez zarzutu. Chłopaki szybko się uwineli z montażem i posprzątali po robocie. Wytłumaczyli co i jak dziala. Całość przebiegła szybko i konkretnie. Załatwili też formalności z dofinansowaniem. Pani Agnieszka też super babka. Polecam I pozdrawiam Kris z okolic Biłgoraja