Fotowoltaika

Solsum

Kontakt

Świniarsko 821, 33-395 Świniarsko

793 073 121 biuro@solsum.pl

Solsum Fotowoltaika to firma wyróżniająca się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii. Oferta marki wiąże się przede wszystkim z montażem paneli słonecznych, pomp ciepła, ale także ładowarek do samochodów elektrycznych. Solsum Fotowoltaika prowadzi kącik edukacyjny dla inwestorów i początkujących zainteresowanych rozwojem w zielonej technologii, w pełni ekologicznej. Czym wyróżniają się instalacje fotowoltaiczne w Solsum Fotowoltaika, dlaczego akurat tej firmie warto zaufać i zgłosić się po wsparcie techniczne, jakie kwalifikacje posiadają ekipy montażowe? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych odniesień.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • AKADEMIA PV
  • AUTA NA PRĄD

Z czego składa się oferta Solsum Fotowoltaika i czym wyróżnia się na tle konkurencji?

Przede wszystkim Solsum Fotowoltaika umożliwia kompleksową, ekologiczną transformację obiektu budowlanego, w tym mieszkalnego i komercyjnego zgodnie z zasadami Zielonego Ładu UE. Instalacje fotowoltaiczne łączą się bezpośrednio z wydajnymi, zautomatyzowanymi pompami ciepła i praktycznie nie potrzebują stałej opieki serwisowej. Z technologią bardzo rzadko dzieje się coś złego pod kątem technicznym, co potwierdza szereg pozytywnych opinii klientów.

Jedna z najważniejszych przewag konkurencyjnych Solsum Fotowoltaika to dostępność działu projektowego oraz serwisowego odpowiadającego szybko na zgłoszenia inwestorów w praktycznie całym kraju. A to wyraźnie odbija się na zaufaniu i na zlecaniu kolejnych zadań często dotyczących wprowadzenia jakościowej stacji ładowania samochodów elektrycznych. Solsum Fotowoltaika doradza klientom biznesowym, osobom fizycznym, rolnikom zainteresowanym odnawialnymi źródłami energii na terenie całego kraju, bez opóźnień. Na stronie firmowej Solsum Fotowoltaika znajduje się formularz przeznaczony do zamówienia bezpłatnej wyceny. Do tego możesz od razu wpisać przeciętne koszty energii elektrycznej. Po przesłaniu takiej informacji otrzymasz symulację, jak dużo zaoszczędzisz na panelach słonecznych.

Czy dotacja na ekologiczne technologie OZE to opłacalne rozwiązanie?

Solsum Fotowoltaika stawia poza tym na monitoring uzyskiwanych zasobów i na porównywanie wyników. Dzięki temu, jako inwestor wiesz, kiedy cała instalacja się zwróci oraz kiedy zaczniesz na niej zarabiać sensowne pieniądze. Firma podejmuje się budowy większych farm, elektrowni słonecznych z dofinansowaniem. Każdy inwestor otrzymuje indywidualny projekt, ocenę technologiczną, wiele wskazówek, koordynatora prac, upusty w niektórych przypadkach. To Solsum Fotowoltaika odpowiada za dopełnienie formalności dotyczących pozyskania dotacji Mój Prąd, z reguły do kwoty 5000 złotych.

Dlaczego warto postawić na stabilnego partnera w fotowoltaice?

Solsum Fotowoltaika to sprawdzona, stabilna marka dysponująca ogólnokrajowym know how instalacyjnym, kącikiem edukacyjnym, potwierdzonymi opiniami od dotychczasowych klientów i galerią realizacji. Bezpłatna wycena, szansa połączenia wielu technologii w spójnie działający system to tylko niektóre z najważniejszych zalet współpracy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
A.M.
A.M.
2023.07.17 20:33
Ocena :
     

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i usług firmy Solsum. Solidna firma, chętnie odpowiadaja na wszystkie pytania. Uwzględniają sugestie klienta jeśli chodzi o projekt. Mam zainstalowany pakiet paneli fotowoltaicznych razem z magazynem energii. Czuć, widać i słychać, że każda osoba tam pracujaca od obsługi klienta po własciciela jest zaangażowana i interesuje się źródłami odnawialnej energii. Montaż wykonany dokładnie i staranie. Polecam.

Mariusz
Mariusz
2023.05.30 22:15
Ocena :
     

Zdecydowałem się na zlecenie energomodernizacji mojej firmy firmie Solsum.
Rachunki za prąd potrafią mocno zaboleć przedsiębiorców w obecnych czasach, w związku z czym zacząłem szukać długofalowych oszczędności. Padło na panele fotowoltaiczne i pompę ciepła. Najbardziej trafiła do mnie symulacja oszczędności w przyszłości w porównaniu do obecnych kosztów. Szybki kontakt w sprawie wyceny. Późniejszy montaż również przebiegł bez zastrzeżeń, sprawnie i szybko. Jako klient czułem i czuje się "zaopiekowany" i spokojny o przyszłość mojej firmy. Jeszcze raz polecam.