Firma OZE

Solgen

Kontakt

Kraków
ul. Ignacego Łukasiewicza 3

12 307 16 14

Firma Solgen Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ignacego Łukasiewicza 3, specjalizuje się w oferowaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym w instalacjach fotowoltaicznych dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Oprócz systemów fotowoltaicznych, firma oferuje również pompy ciepła i magazyny energii, a także zajmuje się termomodernizacją obiektów.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • KLIMATYZACJA

Solgen Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę zarówno do właścicieli prywatnych nieruchomości, jak i do sektora biznesowego, w tym samorządów lokalnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Firma stawia na niezależność energetyczną swoich klientów, umożliwiając im produkcję energii w sposób ekonomiczny i ekologiczny.

Klienci zainteresowani usługami Solgen mogą skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 12 307 16 14 lub mailowo: biuro@solgen.pl. Firma prowadzi również infolinię serwisową dostępną pod tym samym numerem telefonu.

Solgen Sp. z o.o. zachęca do zapoznania się z realizacjami swoich projektów i oferuje możliwość indywidualnej wyceny potrzeb energetycznych klienta w celu dostosowania oferty do jego specyficznych wymagań.

Dla uzyskania więcej informacji o firmie i jej ofercie, warto odwiedzić stronę internetową Solgen

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments