Fotowoltaika

Solektro

Kontakt

Słowackiego 12, 33-100 Tarnów

+48 572 193 930 biuro@solektro.pl

Interesują Cię odnawialne źródła energii? Nie chcesz płacić coraz więcej za prąd i zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej? Szukasz sprawdzonej firmy, która wspierać Cię będzie na każdym etapie inwestycji? Zależy Ci na rzetelnym, terminowym wykonawcy? Chcesz cieszyć się z instalacji, której moc będzie idealnie odpowiadała Twojemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną? Poznaj ofertę Solelektro.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA
  • KLIMATYZATORY
  • KOTŁY ELEKTRYCZNE

Jakie usługi oferuje Solelektro?

Spośród innych działających na rynku firm oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych przedsiębiorstwo Solelektro wyróżnia się tym, że posiada duże doświadczenie zarówno w branży elektrycznej, jak i w budownictwie oraz przemyśle. Proponuje nie tylko profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. W swojej ofercie posiada również pompy ciepła i magazyny energii oraz przyjazne dla środowiska naturalne piece jonowe. Jeśli jesteś właścicielem samochodu elektrycznego, firma Solelektro może zbudować dla Ciebie stację ładowania. Dysponując własną stacją i instalacją fotowoltaiczną, naładujesz swoje auto szybko i praktycznie bez żadnych kosztów.

Na jaki zakres usług można liczyć, wybierając firmę Solelektro?

Firma oferuje bezpłatny audyt, montaż, monitoring i serwis wykonanej przez siebie instalacji. Prowadzi również szkolenia techniczne z jej obsługi. Wybierając tę cieszącą się zaufaniem wielu klientów firmę, możesz liczyć także, że jej pracownicy przygotują w Twoim imieniu niezbędną dokumentację dla zakładu energetycznego. Ponadto udzielą Ci wsparcia w wyborze najlepszej formy finansowania budowy i montażu instalacji, jeśli nie jesteś w stanie sfinansować jej ze środków własnych. Otrzymasz także wsparcie od Solelektro, gdy zechcesz ubiegać się o dofinansowanie z ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze” czy „Mój Prąd”.

Gdzie działa firma Solelektro?

Siedzibą przedsiębiorstwa jest Tarnów – miasto położone na terenie województwa małopolskiego. Nie znaczy to jednak, że z usług firmy nie mogą skorzystać klienci z innych regionów Polski. Działalność Solelektro prowadzi na terenie całego kraju. Swoją ofertę firma kieruje do klientów indywidualnych i gospodarstw rolnych. Wszystkie urządzenia niezależnie od tego, czy są to panele PV, pompy ciepła czy magazyny energii pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Partnerami małopolskiej firmy Solelektro są takie znane marki, jak między innymi: Solar Edge, Shar, LG, Huawei, Longi Solar.

Dlaczego warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa Solelektro?

Jeśli chcesz zlecić firmie Solelektro wykonanie instalacji fotowoltaicznej czy montaż pompy ciepła, pamiętaj, że możesz skontaktować się z nią telefonicznie. Możesz też wypełnić znajdujący się na jej stronie internetowej formularz kontaktowy. Pozwoli to umówić Ci się na spotkanie w terminie, który będzie dla Ciebie najbardziej dogodny. Przysłany przez firmę ekspert wykona bezpłatny audyt, dokona niezbędnych pomiarów i przygotuje odpowiedni projekt. Przygotuje również wycenę prac. Jeśli je zaakceptujesz, zostanie podpisana umowa. Montaż instalacji zajmuje od jednego do trzech dni. Darmowym prądem będziesz mógł się cieszyć już po trzydziestu dniach od zakończenia prac związanych z jej montażem.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika
Dominika
2023.07.17 15:15
Ocena :
     

Polecam! Wszystko sprawnie, terminowo i bez problemów! Instalacja śmiga aż miło! Ciesze sie, że podjęłam współprace z tą firmą i im zleciłam montaż paneli fotowoltaicznych. Pani Karina super specjalistka z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Dostalismy konkurencyjną oferte, do tego nie musielismy tonąć w papierach do dofinansowania bo przygotowali je za nas. Montażysci chyba na dachu urodzeni i wychowani bo działali wyjątkowo zwinnie i sprawnie. Polecam!