Firma OZE

Solartime

Kontakt

ul. Załęska 106 B
35-322 Rzeszów

515155888

Firma Solartime, z siedzibą główną w Rzeszowie przy ul. Załęska 106 B, ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Specjalizuje się w montażu i sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, a także w oferowaniu rozwiązań związanych z elektromobilnością, pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, a także farmami fotowoltaicznymi.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE

Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi dotyczące fotowoltaiki, które pozwalają na znaczne oszczędności dla firm i osób prywatnych. Solartime kładzie nacisk na montaż instalacji fotowoltaicznych, które umożliwiają zredukowanie rachunków za prąd nawet o 90%. Firma oferuje także pomoc w uzyskaniu dofinansowania, w tym programu „Mój Prąd”, umożliwiającego obniżenie kosztów instalacji.

Solartime zwraca uwagę na profesjonalne wsparcie oraz doświadczenie w realizacji setek projektów, a także na kompleksowość obsługi. Podkreślają także zalety instalacji fotowoltaicznych, takie jak oszczędności, wzrost wartości nieruchomości oraz czyste i zdrowe powietrze, zapewniając przy tym 20-letnią Gwarancję Mistrzowską.

Kontakt z firmą możliwy jest telefonicznie pod numerem 515 155 888 oraz przez e-mail: biuro@solartime.pl. Więcej informacji o firmie Solartime oraz jej ofercie można znaleźć na ich stronie internetowej

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments