Firma OZE

Solaris OZE

Kontakt

ul. Warszawska 6/4
25-306 Kielce

796365491

Firma Solaris OZE, z siedzibą w Kielcach przy ul. Warszawskiej 6/4, specjalizuje się w technologiach odnawialnych źródeł energii (OZE). Ich oferta obejmuje instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, biogazownie, magazyny energii oraz wiaty fotowoltaiczne. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, oferując rozwiązania zarówno do domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorstw.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Wśród usług Solaris OZE znajdują się termomodernizacje, które obejmują montaż instalacji fotowoltaicznych wspierających ogrzewanie wody użytkowej oraz budynków. Firma zapewnia wsparcie techniczne, w tym doradztwo i audyt energetyczny, co pozwala na zaprojektowanie odpowiedniej instalacji PV zwiększającej wydajność energetyczną budynków. Kładą nacisk na jakość sprzedawanych produktów i realizują projekty z wykorzystaniem doświadczonego zespołu specjalistów, w tym projektantów, inżynierów, elektryków i dekarzy.

Solaris OZE oferuje również pomoc w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych w ramach programu „Mój Prąd”, zapewniając wsparcie w formalnościach związanych z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ponadto oferują kredytowanie instalacji z korzystnymi ratami. Instalacje fotowoltaiczne oferowane przez firmę są wyposażone w panele słoneczne pokryte szkłem hartowanym, zapewniającym ochronę przed uszkodzeniami atmosferycznymi, oraz w falowniki z długoterminową gwarancją.

W zakresie realizacji, Solaris OZE przeprowadziła liczne projekty na terenie województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego, w tym instalacje o różnych mocach, zarówno dla klientów prywatnych, jak i przetargowych. Firma podejmuje także współpracę z architektami i doradcami energetycznymi, zapewniając wsparcie techniczne i zaplecze przed i posprzedażowe.

Kontakt z firmą możliwy jest poprzez e-mail (biuro@solarisoze.pl, kl@solarisoze.pl) oraz telefonicznie (Infolinia handlowa: +48 796365491, Biuro: +48 577507003, Montaż i Serwis: +48 736422641).

Więcej informacji o firmie oraz ich ofercie można znaleźć na ich stronie internetowej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments