Firma OZE

Solar Squad

Kontakt

ul. dr. Stanisława Dorantta 1, 10-699 Olsztyn

Solar Squad, zlokalizowana w Olsztynie, to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, które zwiększają efektywność energetyczną i ekonomiczną nieruchomości. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, wykonawstwo, montaż oraz serwis i konserwację systemów fotowoltaicznych.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Solar Squad oferuje profesjonalny montaż i serwis paneli fotowoltaicznych, zapewniając fachowe doradztwo w zakresie energii odnawialnej. Firma zajmuje się tworzeniem projektów instalacji fotowoltaicznych od podstaw, a także naprawą, konserwacją i modernizacją już istniejących systemów. Wykorzystując najlepsze rozwiązania od czołowych producentów, Solar Squad specjalizuje się w montażu instalacji niskoprądowych.

Zespół Solar Squad, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Firma kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując swoje usługi do ich specyficznych potrzeb. W trakcie konsultacji, Solar Squad przekazuje szczegółowe informacje dotyczące fotowoltaiki, umożliwiając inwestorom pełne zrozumienie aspektów technicznych i ekonomicznych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.

Aby uzyskać więcej informacji lub skontaktować się z firmą, możesz odwiedzić ich stronę internetową lub bezpośrednio skontaktować się z nimi. Solar Squad oferuje swoje usługi klientom szukającym specjalistów od instalacji fotowoltaicznych, dostosowując swoje usługi do potrzeb każdego klienta.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments