Fotowoltaika

Solar Group

Kontakt

ul. Warszawska 257, 42-200 Częstochowa

+48 600 104 408 kontakt@solar-group.pl

Solar Group to jedna z tych firm, która od lat jest zaufanym i godnym polecenia dostawcą nowoczesnych technologii oraz ponadczasowych rozwiązań w branży energii odnawialnej. Doświadczona w tej tematyce grupa uważana jest również za specjalistę w dziedzinie fotowoltaiki. Szukając wybitnego znawcy w procesie pozyskania energii słonecznej, śmiało można powierzyć swój dom lub firmę w ręce Solar Group. W skład zakładu wchodzą specjaliści, którzy nieustannie poszerzając swoje kompetencje, są w stanie trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
 • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Oferta Solar Group

Idea Solar Group opiera się głównie na dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów, którym firma proponuje solidne instalacje fotowoltaiczne, składające się z trwałych oraz niezawodnych elementów. Grupa pracuje tylko i wyłącznie na bardzo dobrej jakości komponentach, gwarantujących bezawaryjny system, który nie wymaga inwestowania na przestrzeni lat. Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej dostosowany jest to indywidualnych oczekiwań i preferencji klienta. Firma zapewnia także wysokiej jakości, markowe urządzenia, pochodzące od znanych producentów, typu:

 • Ja Solar,
 • Growatt,
 • Huawei,
 • Trina Solar,
 • Risen,
 • Longi Solar,
 • Solar Edge,
 • Hyundai Energy Solutions.

Na oficjalnej stronie internetowej serwisu znaleźć można różnorodne panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz wszelkie elementy konstrukcji montażowej, które są niezbędne do bezpiecznej i trwałej instalacji. Warto również wspomnieć o doskonałym zapleczu technicznym, wysokim doświadczeniu w budowie dachów oraz naziemnych instalacji pv i konkurencyjnych cenach. Dodatkowym atutem jest również 5-letnia gwarancja udzielana po każdej realizacji. 

Solar Group – instalacja dla każdego

Wychodząc naprzeciw wymagań każdego klienta, proponujemy sprawdzone rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb zarówno gospodarstwa domowego, jak i firmy. Stąd też łatwo tutaj dopasować instalację do mniejszych firm, których moc zamyka się na 50 kW, większych przedsiębiorstw o mocy od 50 kW do kilku mW, a także domów jednorodzinnych. Celem Solar Group jest między innymi:

 • Profesjonalne doradztwo oraz przygotowanie indywidualnego projektu,
 • Fachowa budowa oraz przyłącz powstałej instalacji do sieci energetycznej,
 • Rozwiązania najnowszej generacji,
 • Rewolucyjne podzespoły,
 • Maksymalne i bezproblemowe wykorzystywanie instalacji przez cały okres jej użytkowania.

Realizacje

Potwierdzeniem umiejętności i niepodważalnych kompetencji firmy Solar Group są liczne inwestycje, stanowiące fantastyczne portfolio dla każdego potencjalnego, niezdecydowanego klienta. Firma zrzeszyła już setki zadowolonych nabywców oraz zamontowała już tysiące paneli fotowoltaicznych, działając na terenie całej Polski, przykładając jednak szczególny nacisk na województwo śląskie oraz mazowieckie. Chcąc poznać ważniejsze realizacje grupy, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową podaną poniżej. Znaleźć tam można między innymi instalacje o mocy 30 kW w miejscowości Borowno, użytkową wiatę fotowoltaiczną o mocy 8,4 kW w Częstochowie, fotowoltaikę o mocy 17 kW w Obornikach i wiele, wiele innych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
2023.07.17 14:17
Ocena :
     

Bardzo miła obsługa i rzetelni fachowcy. Doradzili, wytłumaczyli i jeszcze nie skasowali worków pieniędzy. Byli bardzo otwarci na moje drobne sugestie i małe zmiany nie były problemem. Profesjinalnie zajeli sie formalnościami do ZE, niczym nie musiałem sie przejmować. Widać, że maja ogromne doswiadczenie w tym co robia. Wysoki poziom jakości i przystepna cena. Polecam.

D.S.
D.S.
2023.05.31 16:45
Ocena :
     

Oferta przygotowana elastycznie i w bardzo atrakcyjnej cenie. W 100% profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt i szybki i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej z osprzętem oraz pomóc w załatwieniu formalności. Ekipa montażowa cały osprzęt dostarczyła zgodnie z terminem i na montaż przyjechali tak jak się umówiliśmy. Od niecalego roku wszystko działa bez zarzutu. Fachowcy którym można zaufać w 100%.