Fotowoltaika

Słoneczny Prąd

Kontakt

ul. Szczecińska 56, 73-110 Stargard

kontakt@mail.com

Słoneczny Prąd to firma działająca w branży energii odnawialnej, a w szczególności produkcji i instalacji systemów fotowoltaicznych. Firma ma siedzibę w Polsce i oferuje swoje usługi dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wizją przedsiębiorstwa jest stać się liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce i Europie, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenia udziału energii odnawialnej w całym systemie energetycznym.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Oferta firmy Słoneczny Prąd

Oferta Słonecznego Prądu obejmuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, montażu i serwisowania instalacji fotowoltaicznych. Firma proponuje również szeroki wybór paneli słonecznych, inwerterów oraz akcesoriów, co pozwala na indywidualne dopasowanie systemu do potrzeb klienta. Dzięki współpracy z zaufanymi i doświadczonymi producentami zakład może zagwarantować nie tylko wysoką jakość wykonywanych usług, ale także świetne komponenty pochodzące od LongiSolar, Jinko, QCells, LG Solar, TrinaSolar, Sharp, czy JaSolar. Słoneczny Prąd od początku swojej działalności stawia na perfekcyjną jakość oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii. Wszystko po to, aby zapewnić wszystkim swoim klientom preferowaną efektywność instalowanych systemów i największą wydajność z możliwych.

Realizacja krok po kroku

Kwestie formalne rozpoczynające inwestycje w lepszą przyszłość z firmą Słoneczny Prąd mają swój początek w momencie przygotowania projektu oraz załatwienia wszelkich formalności związanych z inwestycją. Po podpisaniu umowy następuje dostarczenie potrzebnego sprzętu na plac budowy oraz sprawny i efektowny montaż, który zwykle następuje w ciągu 2-3 dni. Do zadań przedsiębiorstwa należy także zgłoszenie powstałej instalacji do zakładu energetyki oraz dopełnienie pozostałych formalności. W firmie Słoneczny Prąd istnieje również możliwość uzyskania nisko oprocentowanego kredytu oraz dotacji z programu „Mój Prąd”.

Na koncie firmy istnieje kilkaset sprawnych inwestycji, które cieszą się długotrwałym użytkowaniem, nienagannym wyglądem oraz dobrą opinią inwestora. Potwierdzeniem tego faktu są zdjęcia na stronie firmy, świadczące o wysokiej jakości proponowanych usług.

Dlaczego warto wybrać firmę Słoneczny Prąd?

Słoneczny Prąd zwraca szczególną uwagę na wszelkie potrzeby swoich potencjalnych klientów. Każda instalacja fotowoltaiczna jest wykonywana kompleksowo, w pełni bezpiecznie i solidnie, co gwarantuje długie i wydajne użytkowanie powstałej machiny do produkcji własnej energii. Ogromnym atutem firmy są darmowe wyceny, które pozwolą dostosować warunki umowy do oczekiwań nabywcy oraz do warunków panujących w miejscu przyszłej instalacji. Sprawny i wykonywany zgodnie z projektem montaż może odbyć się w wybranym przez klienta miejscu – może to być garaż, dach domu, hala produkcyjna, a także grunt. Wybór Słonecznego Prądu to najlepsza możliwa inwestycja w przyszłą realizację, gdyż będzie za nią odpowiadać doświadczona i wykwalifikowana ekipa montażystów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł K.
Paweł K.
2023.07.17 14:00
Ocena :
     

Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Ekipa bardzo solidnie wykonała moją instalacje. Wysokiej jakości moduły i podzespoły, otrzymałem tez pomoc przy zgłoszeniu formalnosci. Realizacja jak najbardziej na czas. Nie było dla nich pytan bez odpowiedzi. Brak minusów, jestem bardzo zadowolony i polecam firmę Pana Marcina.

Dawid
Dawid
2023.06.02 17:23
Ocena :
     

Decyzja o montażu paneli fotowoltaicznych pomogła przetrwać mojej firmie w dobie kosmicznych rachunków za prąd. Instalacja zwraca się każdego dnia. Pan Marcin i jego fachowcy to profesjonaliści w 100 a nawet 200%. Mimo tego, że miałem wysokie wymagania, nawet może trochę nietypowe to nie był to dla nich problem i udało nam się znaleźć wspólny język. Panele I falownik najwyższej jakości. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i ogromną dbałością. Polecam!