Fotowoltaika

Siliton

Kontakt

Pokrzywno 26B, 61-315 Poznań

00 346 326 biuro@siliton.pl

Jeśli zaliczasz się do osób, które rozważają montaż paneli fotowoltaicznych, usługi firmy Siliton są jak najbardziej dla Ciebie. Swoją siedzibę ma ona w Poznaniu, ale ofertę kieruje do klientów z całej Polski. To oznacza, że możesz skorzystać z jej usług bez względu na to, czy instalacja ma być wykonana w Gdańsku, Lublinie czy Wrocławiu. Jej główna działalność koncentruje się na wykonywaniu nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych. Proponuje zarówno modele standardowe, jak i nietypowe, zawsze dbając o pełne zadowolenie swoich klientów. Stawia na rozwiązania, dzięki którym jakość przesyłanej energii elektrycznej znacznie się podnosi. Jeśli zdecydujesz się na instalację fotowoltaiczną wykonaną przez firmę Siliton Fotowoltaika, możesz mieć pewność, że Twoje rachunki za prąd będą zdecydowanie niższe.

 • FOTOWOLTAIKA
 • KLIMATYZACJA
 • FALOWNIKI
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Jak wygląda współpraca z Siliton Fotowoltaika?

Współpraca z firmą zawsze rozpoczyna się od spotkania wprowadzającego, na którym odbywa się rozmowa informacyjna. Klient zostaje zapoznany z ofertą, a także możliwościami finansowania. Wykonywany jest audyt powierzchni. Jeśli będziesz nadal zainteresowany, przedstawione zostaną Ci warunki umowy. Po jej podpisaniu pracownicy mogą przystąpić do kolejnych etapów. Ekipa montażowa zakłada panele, a wykonana instalacja zgłaszana jest do OSD. Po wymianie licznika przez zakład energetyczny oraz odbiorze technicznym możliwe jest uruchomienie instalacji.

Jakie realizacje ma na koncie Siliton Fotowoltaika ?

Firma może pochwalić się wykonaniem przeszło tysiąca mikroinstalacji fotowoltaicznych. Swoją ofertę kieruje do:

 • właścicieli domów jednorodzinnych;
 • gospodarstw rolnych;
 • firm.

W portfolio posiada również instalacje fotowoltaiczne, które wykorzystywane są do zasilania budynków wielorodzinnych. Bazuje na produktach takich producentów, jak:

 • Solar Edge;
 • Huawei;
 • Amiston;
 • Dimplex.

Jest to najlepszy dowód na to, że stawia na komponenty charakteryzujące się wyłącznie wysoką jakością.

Kiedy skorzystać z usług firmy?

Jeśli zaliczasz się do osób, które mają dość wysokich rachunków za energię elektryczną, chcesz wpisać się w nowoczesne i innowacyjne trendy ekologiczne, usługi Siliton są jak najbardziej dla Ciebie. Firma podejmuje się kompleksowej realizacji inwestycji, dbając o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony. Jeżeli zdecydujesz się na jej ofertę, możesz mieć pewność, że w Twoim imieniu załatwi wszystkie formalności. Co ważne, pomoże Ci również w uzyskaniu dofinansowania, dzięki czemu koszt wykonania instalacji, jaki będziesz musiał ponieść, będzie zdecydowanie mniejszy.

Firma wykonuje nie tylko montaż instalacji. Prowadzi profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze optymalnego rodzaju systemu. Zawsze dobiera moc paneli i ich typ na podstawie przeprowadzonego wcześniej przez ekspertów audytu. Montuje systemy, które:

 • działają niezależnie;
 • współpracują z zewnętrzną siecią elektroenergetyczną.

Montuje instalacje hybrydowe, które obecnie wydają się najbardziej optymalnym rozwiązaniem, ale wiążą się z nieco większymi kosztami inwestycyjnymi. Wykonuje rozbudowane farmy fotowoltaiczne, które określane są mianem elektrowni słonecznych. Niezależnie od rodzaju zlecenia zawsze pracuje sprawnie i szybko, bardzo pilnując ustalonych z klientami terminów realizacji. Zatrudnia wysokiej klasy fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy, co przekłada się na jakość realizowanych inwestycji.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
2023.07.17 13:56
Ocena :
     

Polecam. Własnie mija rok od zamontowania u mnie paneli i od tamtej pory ciesze sie bezawaryjnym, ekologicznym źrodłem energii. Polecam kontakt z Panem Radkiem, to prawdziwy profejsjonalista i fachowiec. Bezbłednie zaprojektował nam całą instalacje z maksymalnym wykorzystaniem potencjału miejscowego. Znakomity stosunek jakosci do ceny. Wszystko jak najbardziej w terminie. polecam