Fotowoltaika

Sanito

Kontakt

Puławska 476, 02-884 Warszawa

799 39 88 88 sanito@sanito.pl

Interesuje Cię ekologiczne pozyskiwanie prądu? Chcesz zmniejszyć koszty zapewnienia ciepła w domu i dlatego zamierzasz dołączyć do osób, które do ogrzewania wykorzystują pompy ciepła? Zależy Ci na tym, aby wszystkie prace związane z jej montażem przebiegały sprawnie i szybko? Oferta, którą przygotowała firma Sanito jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Na rynku nowoczesnych, ekologicznych urządzeń grzewczych przedsiębiorstwo działa od 2006 roku, co najlepiej świadczy o jego rzetelności i profesjonalizmie.

  • OGRZEWANIE
  • POMPY CIEPŁA

Co przemawia za wyborem firmy Sanito?

Długa obecność na rynku sprawia, że Sanito ma bardzo duże doświadczenie. Jeśli zdecydujesz się zostać jej klientem, możesz mieć pewność, że zlecona przez Ciebie usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. Siłą tego warszawskiego przedsiębiorstwa są jego pracownicy. Od samego początku obecności na rynku dla Sanito najważniejsza była satysfakcja klientów. Dlatego też przedsiębiorstwo zatrudnia wyłącznie doświadczonych inżynierów, którzy stale poszerzają swoją wiedzą i posiadane kompetencje. Firma działa głównie na warszawskim rynku, ale podejmuje się też zleceń na terenie całego kraju.

Na jakie usługi mogę liczyć, wybierając firmę Sanito?

Specjalnością przedsiębiorstwa Sanito jest montaż pomp ciepła. Zarząd firmy jest świadomy tego, że obecnie coraz więcej osób stawia nie tylko na ekologiczne ogrzewanie, ale także na prąd z odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo więc firma wykonuje projekty i montaż instalacji fotowoltaicznych. Co więcej, jeśli interesuje Cię tylko podgrzewanie ciepłej wody użytkowej z wykorzystaniem ekologicznych źródeł energii, oferta firmy Sanito także jest odpowiednia dla Ciebie. Przedsiębiorstwo zajmuje się również wykonywaniem projektów i montażem instalacji solarnych.

Jak sfinansować zakup nowoczesnych systemów grzewczych?

Sanito to firma, która świadczy kompleksowe usługi. Jej zespół tworzą nie tylko doświadczeni inżynierowie, ale także osoby, które są doskonałymi specjalistami z zakresu pozyskiwania dotacji z ogólnokrajowych i unijnych programów. Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie, gdyż planujesz modernizację ogrzewania w swoim domu bądź wykonujesz system grzewczy w nowym budynku, możesz liczyć na ich wsparcie. Przedsiębiorstwo Sanito pomoże Ci uzyskać dotację na modernizację starej kotłowni węglowej, montaż instalacji fotowoltaicznej i solarnej oraz pompy ciepła.

Jakie urządzenia proponuje firma Sanito?

O renomie firmy Sanito świadczy fakt posiadania przez nią Eucertu. Jest to Europejski Certyfikat Instalatorów Pomp Ciepła. Decydując się powierzyć jej wykonanie projektu i montażu instalacji solarnej bądź/i fotowoltaicznej albo pompy ciepła, możesz mieć pewność, że zostaną wykorzystane najlepsze elementy, jakie w chwili obecnej są dostępne na rynku. Przedsiębiorstwo jest partnerem firmy Danfoss, która jest jednym z liderów na rynku komponentów grzewczych, dla klimatyzacji i chłodnictwa. Ponadto Sanito jest autoryzowanym partnerem niemieckiego przedsiębiorstwa Viessmann, którego specjalnością są systemy grzewcze.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2023.07.17 13:51
Ocena :
     

Załuję, ze tak długo wahalismy sie nad załozeniem instalacji paneli fotowoltaicznych. Skorzystałam z ich usług z polecenia znajomych i jesteśmy naprawde zadowoleni. Bez problemu uzyskałam wszystkie informacje odnosnie rozwiązań technologicznych, wad i zalet poszcególnych produktów itd. Moje zaangażowanie mogło byc minimalne a wszystko i tak szło do przodu. Szybki montaż, dobra cena i wysoka jakosć. polecam!