Firma OZE

Rotenso

Kontakt

ul. Szyb Walenty 16, 41-700 Ruda Śląska

32 285 57 11 info@rotenso.com

Rotenso to renomowana firma specjalizująca się w zaawansowanych systemach klimatyzacji, pompach ciepła i rozwiązaniach związanych z efektywnością energetyczną. Wyróżnia się ona nie tylko niepodważalną jakością produktów, ale również zaangażowaniem w tworzenie wariantów mających na celu poprawę jakości powietrza w środowisku naturalnym oraz wprowadzeniu energooszczędnych rozwiązań. Firma mocno angażuje się w rozwijanie ekologii, gdyż Rotenso wierzy, że można osiągnąć komfort życia, nie niszcząc planety oraz obniżając rachunki za energię.

  • POMPY CIEPŁA

Oferta Rotenso

W szerokiej ofercie firmy Rotenso znajdują się rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Mowa tutaj o domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, gospodarstwach rolnych, zakładach produkcyjnych i innych budynkach użyteczności publicznej. Spółka oferuje nowoczesne klimatyzatory, które nie tylko zapewniają komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu, ale także są przyjazne dla środowiska. Nie mogło zabraknąć modeli ściennych, przenośnych, oczyszczaczy oraz osuszaczy powietrza. Klimatyzatory te umożliwiają inteligentne sterowanie i oczyszczanie powietrza, prowadząc przy tym cichą i energooszczędną pracę. Pompy ciepła zaś to doskonały wybór dla tych, którzy chcą efektywnie ogrzewać swoje domy i jednocześnie dbać o bilans energetyczny. Pompy dostępne w firmie Rotenso to powietrze woda, a konkretniej modele Aquami Split, Aquami Monoblock oraz Aquami Multi Split.

Współpraca z Rotenso

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich potencjalnych klientów, a także chcąc trafić w ich najbardziej wymagające gusta, Rotenso może pochwalić się kompleksową obsługą na każdym etapie projektu. W jej skład wchodzi:

  • Bezpłatna wizja lokalna na terenie przyszłej instalacji fotowoltaicznej oraz pomiar zapotrzebowania,
  • Przygotowanie projektu instalacji na podstawie możliwości gruntowych, a także indywidualnych potrzeb każdego rolnika, biznesmena, czy też prywatnej osoby,
  • Pomoc w uzyskaniu dotacji Mój Prąd, ulgi termomodernizacyjnej oraz w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności,
  • Profesjonalny, bezpieczny i sprawny montaż oraz możliwy serwis 24/7, czego efektem jest brak przerw w dostawie prądu.

Współpracując z Rotenso, można zyskać dostęp do zaawansowanych technologii, ekspertów w dziedzinie klimatyzacji i efektywności energetycznej oraz partnera, który zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby swojego klienta. Rotenso bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kompleksowe usługi, które mają na celu doprowadzenie projektu od momentu konsultacji aż po montaż, gwarantując również całodobowy serwis. Firma chce pomóc każdemu przyszłemu użytkownikowi stworzyć idealne środowisko wewnętrzne odpowiadające potrzebom zarówno samego klienta, jak i jego współpracownikom czy domownikom. Ich głównym zadaniem jest spełnić oczekiwania potencjalnego nabywcy, a także przyczynić się do wysokich oszczędności energetycznych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments