Fotowoltaika

Revolt Energy

Kontakt

Świętej Jadwigi 1, 65-065 Zielona Góra

48 777 111 111 kontakt@revoltenergy.com.pl

Revolt Energy dysponuje dużym know how w branży odnawialnych źródeł energii i proponuje właścicielom nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych sprawdzony system modernizacji energetycznej, całkowicie zgodny z uwarunkowaniami unijnymi Zielonego Ładu. Dlaczego warto zainteresować się jakościowymi technologiami OZE? Poniżej znajdziesz informacje o najważniejszych pozycjach w ofercie Revolt Energy i podejmiesz bardziej świadomie decyzję o współpracy.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA

O co chodzi w ofercie Revolt Energy?

Revolt Energy to wydajny system paneli fotowoltaicznych powiązany często z pompami ciepła lub wiatami solarnymi rozszerzającymi zdolności pozyskiwania energii z natury. Marka weryfikuje nie tylko produkcję modułów, ale odpowiada za bezpieczny transport, montaż, zachowanie długoterminowych usług serwisowych. Standardowe właściwości paneli to odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, gwarancja na uzysk dochodząca do trzydziestu lat, minimalizacja ryzyka wystąpienia gorącego punktu, zastosowanie monokrystalicznego krzemu, co pozwala na zwiększenie skuteczności pobierania każdego promienia słońca. Revolt Energy instaluje panele na dachach prostych, skośnych lub po prostu na gruncie, jeżeli masz takie życzenie. Ustawienie zależy najczęściej od przeprowadzenia profesjonalnego audytu i wyceny. Eksperci muszą ocenić, czy w danej lokalizacji uzysk w ogóle się opłaci, ale z reguły to odpowiedź pozytywna. Rękojmia na montaż paneli wynosi 3 lata, a na system montażowy, aż 15 lat. Do paneli solarnych stosuje się też powszechnie całodobowy monitoring do śledzenia przez aplikację mobilną i solidną polisę ubezpieczeniową.

Co jeszcze występuje w ofercie Revolt Energy?

Ofertę paneli solarnych uzupełniają ekologiczne i ekonomiczne pompy ciepła, magazyny energii zwiększające stabilność wykorzystania uzysku ze słońca, wiaty fotowoltaiczne. Z marką Revolt Energy umówisz się na bezpłatne konsultacje i wycenę, czy to online, czy to stacjonarnie. Do systemów fotowoltaicznych marka udostępnia przy okazji nowoczesne optymalizatory mocy, inwerter hybrydowy i wiele innych ciekawych usług.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
2023.07.17 13:41
Ocena :
     

Polecam firme Revolt Energy. Jestesmy bardzo zadowoleni. 10/10. Bardzo miły i kompetentny zespół obsługi klienta. Mozna ich obdarzyc zaufaniem od pierwszej chwili. Czuc, że ich praca jest tez pasją i nie próbuja na upartego wyciagac kasy z klienta tylko chca jak najlepiej. Rzeczość i kompetencja najlepiej opisuja ta firme. Bardzo duży pozytyw.

Marek
Marek
2023.05.30 22:00
Ocena :
     

Polecam! Duży profesjonalizm! Wycena odbyła się sprawnie, panowie przyjechali i wszystko obejrzeli, odpowiedzieli na moje pytania. Pani z biura też bardzo miła, pomogła z papierkowa robota odnośnie dotacji. Kupiłem pompę ciepła + panele foto. Dostałem do wyboru kilka opcji. Panowie pomogli w wyborze. Szybki i sprawny montaż. Zostawili po sobie porządek. Polecam współpracę z tą firmą.