Fotowoltaika

PV Technik

Kontakt

ul. Maszewska 3, 72-100 Goleniów

733 403 703 info@pvtechnik.com.pl

PV Technik to polska firma zajmująca się projektowaniem, dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów z sektora zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Przedsiębiorstwo to zostało założone w 2016 roku zaczynając od drobnych projektów, dzięki którym mogło zyskać spore uznanie w branży. Dzisiaj firma jest jednym z wiodących dostawców i instalatorów systemów fotowoltaicznych w Polsce. Główną ideą PV Technik jest zwiększenie dostępności energii odnawialnej w Polsce i na świecie oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez promowanie, a także dostarczanie nowoczesnych rozwiązań. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, a także zadowolenie klientów poprzez indywidualne podejście do każdego projektu.

  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • OGRZEWANIE

Oferta PV Technik

Firma PV Technik, podobnie jak inne tego typu firmy, oferuje swoim potencjalnym klientom kompleksowe usługi, które obejmują:

  • Indywidualne analizy i projekt w zależności od rodzaju inwestycji – czy to dla domu, firmy, czy gospodarstwa rolnego. Do tego etapu zalicza się dokładna wizja lokalna oraz dopasowanie warunków umowy do miejsca przedsięwzięcia.
  • Profesjonalne doradztwo, pomoc w uzyskaniu możliwych dofinansowań,
  • Dostarczenie niezbędnych urządzeń, drobnych elementów i narzędzi na miejsce inwestycji,
  • Sprawny i efektowny montaż wykonywany przez doświadczoną w branży ekipę, która może pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi nabyte umiejętności,
  • Serwis i monitoring istniejących systemów na terenie całej Polski.

Współprace PV Technik

Firma PV Technik posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów fotowoltaicznych o różnym zakresie i wielkości. Dzięki wielorakim instalacjom przedsiębiorstwo zyskało zaufanie nie tylko wielu klientów, ale również inwestorów, deweloperów i innych zakładów. PV Technik od lat współpracuje z różnymi instytucjami, organizacjami i stowarzyszeniami, które zajmują się energią odnawialną. W ten sposób zespół może nieustannie podnosić swoje kompetencje. Nie są jej również obojętne materiały, na których pracuje, gdyż od tego zależy długotrwałość, wydajność i solidność powstałych instalacji fotowoltaicznych. Dlatego też, firma bazuje na sprawdzonych produktach, w tym falowniki i ogniwa, pochodzących od zaufanych producentów, typu Solaredge, QCells oraz Fronius.

Realizacje firmy PV Technik

PV Technik na swoim koncie posiada różnorodne projekty – począwszy od małych instalacji domowych, po większe firmowe lub rolne. Przedsiębiorstwo chce zapewnić wszystkim swoim klientom największe rozwiązania i najwyższą jakość usług, przez co inwestuje w różnorodne szkolenia, których efektem są solidne realizacje, takie jak: Marszewo o mocy 9,5 KW, Daleszewo o mocy 10 KW, Borkowice o wydajności 7,35 KW, Szczecin o mocy 9,9 KW oraz Łęgno o mocy 8,91 KW. Więcej gotowych instalacji można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej firmy w zakładce realizacje.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2023.07.17 13:33
Ocena :
     

Polecam. Własciwi ludzie w odpowiednim miejscu. Od samego poczatku kontakt bardzo fachowy i rzeczowy, profesjonalne podejscie do klienta. Montowalismy pompe ciepła i panele w zeszłym roku i wszystko działa w 100% bezawaryjnie. Pan Piotr to złoty czlowiek. bardzo miły i z duza wiedza o swojej dziedzinie. Jestemy zadowoleni z tej firmy i polecam raz jeszcze.

Zenek
Zenek
2023.06.02 10:22
Ocena :
     

Kupiliśmy od nich pompę ciepła I panele fotowoltaiczne. Polecam. Kontakt z Panem Patrykiem wzorowy, dbał o nas na każdym kroku realizacji, wyjaśniał niejasności, ogrom wiedzy, to samo Pani Ilona. Kierownik Pan Piotr to fachowiec w 100%, bardzo rzetelny człowiek we właściwym miejscu. Po poltorej roku uzytkowania mogę stwierdzić, że cała instalacją i pompa działają bez zarzutu a ja mogę polecić ich dalej.