Fotoowltaika

PV Poland

Kontakt

Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa

732 081 032

Szukasz alternatywnych dla węgla, gazu ziemnego i oleju opałowego źródeł ogrzewania? Chcesz mniej płacić za prąd? Interesują Cię odnawialne źródła energii? Oferta firmy PV Poland jest jak najbardziej odpowiednia dla Ciebie. Specjalnością firmy jest montaż instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo prowadzi ona również montaż pomp ciepła. Jej siedziba mieści się w Warszawie, ale z oferty mogą skorzystać klienci z całego kraju. Firma wspiera swoich klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomaga również w kwestiach finansowych.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA

Do kogo adresowana jest oferta PV Poland?

Swoją ofertę firma kieruje głównie do klientów indywidualnych. Z jej usług mogą skorzystać również przedsiębiorcy oraz rolnicy. Jeśli jesteś osobą prywatną i zdecydujesz się postawić na ofertę firmy PV Poland, możesz być pewny, że w krótkim czasie Twoje rachunki za prąd staną się o wiele niższe. Instalacja fotowoltaiczna jest zawsze dobierana do potrzeb danego klienta. Nie musisz więc obawiać się, że nie pokryje ona zapotrzebowania na energię elektroenergetyczną w Twoim gospodarstwie domowym. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, dzięki instalacji fotowoltaicznej wykonanej przez PV Poland Twoja firma będzie bardziej konkurencyjna. Jeśli jesteś rolnikiem, zmniejszysz koszty prowadzenia gospodarstwa.

Jak przebiega współpraca z PV Poland?

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, rolnikiem czy osobą prywatną, możesz liczyć na kompleksową usługę. Współpraca zawsze zaczyna się od wykonania audytu. To krok niezbędny, gdyż pozwala określić zapotrzebowanie na energię elektroenergetyczną. Następnie przygotowywana jest oferta. Jeśli dalej będziesz nią zainteresowany, firma sporządzi umowę i zapozna Cię z możliwościami sfinansowania inwestycji. Po jej podpisaniu pracownicy firmy przystąpią do pracy. Umowa jest czytelna, a każdy jej punkt napisany zrozumiałym, prostym językiem. Panele fotowoltaiczne są niepalne, a ich montaż zajmuje zaledwie jeden dzień. Gotowa instalacja zostanie podłączona do sieci energetycznej. Rozruch nastąpi po dopełnieniu wszystkich formalności, czym również zajmie się firma PV Poland.

Jak sfinansować montaż instalacji fotowoltaicznej?

Decydując się na wykonanie instalacji fotowoltaicznej, nie musisz martwić się jak sfinansować jej montaż. Firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem projektu i montażem paneli, ale służy też pomocą w uzyskaniu dofinansowania. Możesz liczyć na jej wsparcie, ubiegając się o uzyskanie dopłaty zarówno z lokalnych, jak i rządowych programów. Pomoc otrzymasz także wtedy, gdy montaż instalacji chcesz sfinansować za środki pochodzących z kredytu. PV Poland współpracuje z wieloma godnymi zaufania komercyjnymi bankami. To oznacza szansę na otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z PV Poland?

PV Poland to młoda, ale już bardzo licząca się na rynku firma. Na swoim koncie ma tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych i podłączonych pomp ciepła. Na współpracę z nią zdecydowało się mnóstwo klientów indywidualnych z całego kraju. Przedsiębiorstwo korzysta wyłącznie z najlepszej jakości podzespołów. Dzięki temu możesz być pewny, że fotowoltaika oraz pompa ciepła będą działać bezawaryjnie przez wiele Instalacja jest przy tym całkowicie bezobsługowa. Jej parametry możesz łatwo sprawdzić, wykorzystując bardzo prostą w obsłudze aplikację mobilną.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Marzena
Marzena
2023.07.17 13:09
Ocena :
     

Po długim czasie namysłu nad panelami nie załuje. jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni. Instalacje mamy juz kilka lat i nie ma z nia zadntch problemów. Szkoda, ze tak dlugo sie zastanawialismy. Firma bardzo fachowa i konkretna. Bardzo miła obsługa, zaangazowana w sprawe. Mimo ego, że jestesmy z podlasia to dostalismy od nich duzo lepsza oferte niz od firm z okolicy. Polecam.