Fotowoltaika

Przyjazna Energia

Kontakt

Zbożowa 62, 86-050 Solec Kujawski

502 199 614 kontakt@przyjazna-energia.com

Przyjazna Energia Fotowoltaika to ciesząca się doskonałą opinią wśród klientów firma, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z instalacji hydraulicznymi, elektrycznymi, CO i CUW. Koncentruje się również na klimatyzacji oraz rekuperacji. Od początku swoją ofertę kieruje do tych, których celem jest obniżenie kosztów energii elektrycznej. Jeśli chcesz uzyskać niezależność energetyczną, masz dość wysokich rachunków za prąd, oferta firmy Przyjazna Energia Fotowoltaika jest jak najbardziej dla Ciebie.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • OGRZEWANIE PODŁOGOWE
  • REKUPERACJA

Na co możesz liczyć, decydując się na skorzystanie z oferty firmy?

Współpraca z firmą Przyjazna Energia Fotowoltaika zawsze rozpoczyna się od audytu i bezpłatnej wyceny. Etap ten umożliwia zebranie niezbędnych danych, pozwala na dobór odpowiedniej do danego gospodarstwa mocy instalacji. Firma oferuje profesjonalne wsparcie w doborze optymalnej instalacji, dokonuje również niezbędnego zgłoszenia do operatora. Jej ogromnym atutem są naprawdę krótkie terminy. Warto dodać, że współpraca odbywa się zawsze na przejrzystych, jasno określonych warunkach.

Do kogo adresowana jest oferta?

Przyjazna Energia Fotowoltaika to firma, która swoją ofertę kieruje do osób prywatnych. Jeśli masz dom i chcesz uniezależnić się od dostawcy prądu, możesz śmiało skorzystać z jej usług. Nie zapomina o firmach różnej wielkości, instytucjach i spółdzielniach mieszkaniowych. Świadczy swoje usługi także na rzecz rolników, którzy coraz częściej decydują się na wprowadzenie w swoim gospodarstwie alternatywnych źródeł energii. Decydując się na usługi tej firmy, pamiętaj, że ma ona na swoim koncie szereg realizacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wykonywała instalacje o różnej mocy, zawsze przestrzegając obowiązujących norm prawnych.

Czym wyróżnia się kadra firmy?

Atutem firmy jest kadra, która składa się wyłącznie z doświadczonych fachowców doskonale znających się na fotowoltaice. Dysponuje ona własnymi montażystami, którzy zawsze wyposażeni są w niezbędny sprzęt. Dzięki temu mogą pracować sprawnie i szybko, nie generując opóźnień. Jeśli szukasz wykonawcy, który już od pierwszego kontaktu z klientem stawia na jakość na najwyższym poziomie, usługi tej firmy w pełni Cię zadowolą. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości otrzymasz odpowiedź na każde pytanie.

Jeśli masz dość wysokich rachunków za prąd, chcesz zyskać na tym polu większą niezależność, zależy Ci na doświadczonej firmie wykonującej instalacje fotowoltaiczne dopasowane do użytkownika, Przyjazna Energia Fotowoltaika to bardzo dobry wybór.

Poproś o ofertę

Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
2023.07.17 13:04
Ocena :
     

Polecam. Zdecydowalismy sie na zakup całego pakietu tzn pompy ciepła, rekuperacji, paneli fotowoltaicznych i montażu ogrzewania podłogowego. Doszlismy do wniosku, że lejpiej jest to zlecic jednej firmie niz kombinowac i szukać pojedynczych wycen. Calosc wyszła bardzo korzystnie finansowo i udało sie fajnie dopasować terminy poszczególnych montaży. Teraz czekamy na sezon zimowy zeby konkretnie pzetestować całość. Mila obsługa, bardzo fachowa i rzecowa. To samo montażysci. 100% zadowlenia.