Fotowoltaika

Promika Solar

Kontakt

Bonowice 56A, 42-445 Szczekociny

570 504 504

Boisz się kolejnej podwyżki prądu? Masz dość wysokich cen węgla, oleju opałowego albo gazu ziemnego? Interesują Cię instalacje fotowoltaiczne i nowoczesne pompy ciepła? Szukasz profesjonalnej, kompetentnej firmy, dla której instalacje PV nie mają żadnych tajemnic? Jeśli przynajmniej to jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi tak, to usługi Promika Solar są w sam raz dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z jej oferty, możesz liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i krótki czas realizacji inwestycji.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY FOTOWOLTAICZNE
  • FINANSOWANIE

Czym zajmuje się Promika Solar?

Firma jest obecna na rynku od kilku lat. Ma więc duże doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się montażem i serwisowaniem pomp ciepła. W swojej ofercie posiada również stacje ładowania oraz magazyny energii. Siłą firmy są doświadczeni montażyści posiadający uprawnienia UDT i SEP. To dzięki nim może ona podejmować się wykonywania instalacji w najtrudniejszych, najbardziej wymagających warunkach. Swoją siedzibę ma Szczekocinach (województwo śląskie), ale z jej oferty mogą skorzystać także klienci z innych województw.

Jaki jest zakres usług oferowanych przez Promika Solar?

Promika Solar to przedsiębiorstwo, które wyróżnia się rozbudowaną ofertą. Zajmuje się nie tylko projektowaniem i montażem instalacji oraz pomp ciepła. Świadczy także pomoc w uzyskaniu dofinansowania z rządowego programu „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Oferuje również pomoc w uzyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach. Zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalności, w Twoim imieniu dokona zgłoszenia do zakładu energetycznego. Od samego początku obecności na rynku priorytetem firmy było zadowolenie wszystkich klientów, dlatego bazuje na komponentach najlepszych firm, takich jak między innymi Kensol, Huawei, Solar Edge.

Kto może skorzystać z oferty Promika Solar?

Przedsiębiorstwo świadczy usługi dla bardzo szerokiego grona klientów. Z przygotowanej przez nie oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Oferuje również rozwiązania dla rolnictwa. Co więcej, do firmy Promika Solar mogą zgłaszać się też wszyscy zainteresowani farmami fotowoltaicznymi. Dzięki temu, że posiada ona własne środki transportu i ekipy montażowe, wszystkie prace związane z montażem paneli oraz pomp ciepła przebiegają sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Wybierając Promika Solar, możesz liczyć dodatkowo na zdalny monitoring instalacji. Załogę firmy tworzą nie tylko montażyści, ale także serwisanci. Ewentualna awaria zostanie więc usunięta błyskawicznie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Klaudia
Klaudia
2023.06.28 20:19
Ocena :
     

Polecam! Namowiłam rodziców na termomodernizacje ich domu. Razem szukaliśmy firmy, której nie straszne będą całe formalności z tym zwiazane no i z polecenia znajomych trafiliśmy do Promika Solar. Oprócz tego, że oferta była konkurencyjna to rodzice byli spokojni, że ktoś za nich zajmie się formalnościami. Cała operacja przebiegła mega sprawnie i szybko. Bardzo dużym plusem było to, że w tej firmie pracuja serwisanci więc gdyby rodzice mieli jakiś problem to nie zostaja na lodzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.