Firma OZE

Prime PV

Kontakt

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

570 208 002

Prime PV to firma specjalizująca się w branży fotowoltaicznej, z siedzibą w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 163. Firma oferuje różnorodne usługi, w tym zarządzanie farmami fotowoltaicznymi, działając jako generalny wykonawca projektów budowy wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz oferując kompleksowe wsparcie inwestorów na etapie eksploatacji instalacji fotowoltaicznych.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Prime PV zajmuje się również wydzierżawianiem gruntów pod budowę i eksploatację elektrowni słonecznych, gwarantując długoterminową współpracę i indywidualne podejście do każdego projektu.

Dodatkowo, Prime PV oferuje doradztwo w zakresie wyboru formy finansowania inwestycji oraz zapewnia kompleksowe usługi zarządzania farmami fotowoltaicznymi, począwszy od serwisu technicznego, poprzez usługi księgowe, aż po prace sezonowe takie jak odśnieżanie czy koszenie trawy. Firma realizuje projekty zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, koncentrując się na dostarczaniu urządzeń złożonych z najlepszych komponentów.

Kontakt z firmą jest możliwy telefonicznie pod numerami 570 208 002 (Biuro Gdańsk) i 570 910 006 (Biuro Gliwice), jak również za pośrednictwem adresów e-mail: biuro@primepv.pl oraz biuro.slask@primepv.pl.

Więcej informacji o firmie i oferowanych usługach można znaleźć na ich stronie internetowej www.primepv.pl.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments