Fotowoltaika

Prad

Kontakt

ul. Rzeczna 4a, 32-543 Płoki

731 995 557 kontakt@prad.tech

Firma Prad to szeroko rozwinięte przedsiębiorstwo zlokalizowane w województwie małopolskim. Od początku istnienia zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń związanych z energią elektryczną i elektroniką. Do specjalizacji firmy należą również pompy ciepła, rekuperacja oraz w pełni bezpieczne instalacje elektryczne, stąd też ich bogaty zasób urządzeń, który obejmują między innymi urządzenia zasilające, przetwornice oraz systemy zasilania bateryjnego. Profesjonalizm, doświadczenie i wysokie kompetencje to główne cechy charakterystyczne przedsiębiorstwa Prad.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • REKUPERACJA
  • USŁUGI DRONEM

Dlaczego warto wybrać firmę Prad?

Według informacji zawartych na oficjalnej stronie firmy śmiało można stwierdzić, że Prad oferuje swoje usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm oraz instytucji, co sugeruje, że firma może również zrealizować projekty dla specjalnych potrzeb potencjalnych nabywców. Przedsiębiorstwo Prad:

  • W pierwszym, a zarazem najważniejszym etapie powstawania instalacji, pracownicy firmy pojawiają się na miejscu przyszłej realizacji, gdzie dokonują wizji lokalnej, doradzają klientowi oraz sprawdzają możliwości finansowe. Po zapoznaniu się z warunkami oraz oczekiwaniami inwestora profesjonalni pracownicy tworzą projekt, po czym przedstawiają nabywcy optymalne rozwiązanie i dokładną wycenę przedsięwzięcia.
  • Korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych komponentów pochodzących od profesjonalnych, światowych marek, w tym Sharp, SolarEdge, Selfa, TrinaSolar, QCells, LongiSolar, JaSolar, LGSolar i wiele innych. Fachowcy, bazując na pewnych i nowoczesnych rozwiązaniach, chcą zapewnić swojego przyszłego klienta o wydajności i bezawaryjności stosowanego sprzętu, który przetrzyma długie lata.
  • Gwarantuje wszystkim inwestorom wsparcie posprzedażowe, w tym serwis wykonanych instalacji oraz dostarczenie pełnej, niezbędnej dokumentacji po zakończonym montażu.
  • Składa się z zespołu wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i efektownie dokonują montażu zaprojektowanej instalacji. Opierając się na sporym doświadczeniu w dziedzinie, są w stanie udzielić wsparcia i pomocy podczas dokonywania ważnych decyzji technicznych. Montażyści pracują także na profesjonalnym sprzęcie, wyposażonym w zaawansowane oprogramowanie, w tym miernik MI METREL 3108, który jest dedykowany dla systemów fotowoltaicznych.
  • Może stać się nadzorcą na miejscu inwestycji – przedstawiciel firmy na bieżąco skontroluje przebieg pracy, a całość zebranych informacji dostarczy do inwestora w formie zarówno zdjęć, jak i pełnego raportu.

Realizacje

Na stronie internetowej firmy na bieżąco pojawiają się fotografie wykonane po zakończonej realizacji. Są one potwierdzeniem wyjątkowych kompetencji zespołu oraz gwarancją świetnego technicznie sprzętu. Prad działa na terenie Cieszyna, Jaworzna, Wolbromia, Oświęcimia, Trzebini, Krzeszowic i innych okolic. Stąd też realizacje w Olkuszu, Bieruniu, Krakowie, Orzeszu, Chrzanowie, Cieszynie i wielu innych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
2023.06.28 20:08
Ocena :
     

POLECAM!!! Szukalismy z mężem fachowców do montażu pompy ciepła, rekuperacji i paneli fotowoltaicznych do naszego domu. Nie powiem, "odsiew" nie był lekki ale na pewno potrzebny bo dzieki temu trafilismy na naprawde wspaniałych ludzi z firmy PRAD. Dzisiaj jest juz niewiele takich specjalistów. Od momentu pierwszej rozmowy do montażu wszystko przebiegało dokłądnie tak jak trzeba. Pan Przemysław człowiek z ogromnym sercem do tego co robi. Polecam raz jeszcze.

Łukasz
Łukasz
2023.06.04 19:08
Ocena :
     

Fachowe doradztwo od początku do końca. Była to jedyna firma, która nie nawijała tzw makaronu na uszy a cały sprzęt był dokładnie taki jak ustalaliśmy. Pan Przemek potrafi wytłumaczyć wszystko spokojnie i rzeczowo. Współpraca z tymi profesjonalistami to czysta przyjemność, doradzą, sprawdzą a przede wszystkim stawiają na jakość oraz BEZPIECZEŃSTWO dla użytkownika . 100% pozytyw.