Firma OZE

piTERN

Kontakt

ul. Batorowska 9 Dąbrowa
62-070 Dopiewo

505 056 853

Firma piTERN, działająca od 2003 roku, specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii, oferując nowoczesne rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki. Znajduje się w Dąbrowie pod Poznaniem, przy ul. Batorowska 9, 62-070 Dopiewo. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +48 505 056 853 lub drogą mailową: info@pitern.pl.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE

piTERN skupia się na dostarczaniu instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, oferując szeroki wachlarz usług, w tym doradztwo, montaż wybranych zestawów fotowoltaicznych oraz wsparcie w formalnościach, w tym w uzyskiwaniu dofinansowania. Firma realizuje instalacje fotowoltaiczne o różnej wielkości i typie na terenie całej Polski. W jej ofercie znajdują się również pompy ciepła, magazyny energii oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Klienci piTERN cenią firmę za doświadczenie, profesjonalizm oraz jakość wykonania instalacji. Firma posiada bogate doświadczenie w branży i realizuje projekty różnorodnych instalacji, spełniając potrzeby zarówno indywidualnych gospodarstw domowych, jak i większych przedsiębiorstw czy gospodarstw rolnych.

W ofercie piTERN znajdują się produkty od renomowanych dostawców, w tym panele słoneczne od firm takich jak Hanwha Q Cells, JA Solar, Risen Energy oraz LONGi Solar, a także inwertery od Fronius International, SolarEdge Technologies, Guangzhou Sanjing Electric i Huawei Technologies. Dzięki temu klienci mogą liczyć na wysokiej jakości komponenty i nowoczesne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments