Fotowoltaika

OZEsquad

Kontakt

Arctowskiego 2/U6/A, 83-000 Pruszcz Gdański

537 969 235 dok@ozesquad.pl

Wsparcie przy wdrożeniu paneli fotowoltaicznych w większych oraz mniejszych budynkach mieszkalnych, komercyjnych, związanych z funkcjonowaniem gospodarstwa rolnego. Instalacje fotowoltaiczne to jedna z najważniejszych specjalizacji OZEsquad, ale marka może pochwalić się nieco bardziej rozbudowanym know how w technologiach przekładających się na realne oszczędności przy eksploatacji nieruchomości. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o marce, szczególne cechy, aktualne dane kontaktowe i ciekawostki.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • OZE
  • FINANSOWANIE

W czym specjalizuje się OZEsquad i dlaczego warto zaufać doświadczeniu?

OZEsquad charakteryzuje się kompleksowym wsparciem inwestora. Co to oznacza w praktyce? Eksperci odnawialnych źródeł energii odciążają klientów z wypełniania formalności, chociażby związanych z podłączeniem zielonej instalacji do standardowej sieci energetycznej. OZEsquad doradza w kwestiach popularnych dotacji, wykonuje audyt techniczny i środowiskowy przed podjęciem ostatecznej decyzji o wdrożeniu instalacji. Dzięki temu masz pewność ograniczenia ryzyka technicznego i uzyskania maksymalnej wydajności paneli słonecznych w praktycznie dowolnych warunkach atmosferycznych. A zatem OZEsquad zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, wdrożeniem i certyfikowanym montażem, dopełnieniem krytycznych formalności, czy to w zakresie dotacji, czy po kontakcie z dostawcą energii.

Czym jeszcze zajmuje się OZEsquad i czy pompa ciepła łączy się z panelami słonecznymi?

OZEsquad realizuje ponadto inwestycje w zautomatyzowane pompy ciepła. Dzięki pompom ciepła nie musisz martwić się o tworzenie większego magazynu na opał lub komina. Pompa ciepła utrzymuje idealną temperaturę pomieszczeń i występuje w wielu ciekawych wersjach, w których możesz optymalizować transfer energii z powietrza, czy gruntu. Wielu klientów OZEsquad publikuje na stronie firmowej wiarygodne opinie. Niektóre z nich mówią o obniżeniu rachunków za prąd o ponad 90%, więc to wynik skrajnie dobry biorąc pod uwagę zwrot inwestycji w około 6 lat z dofinansowaniem. Dzięki zielonej instalacji jesteś w stanie zabezpieczyć się przed drastycznymi skokami cen energii elektrycznej, prawdopodobnie nieuniknionymi przez złą politykę i presję na szybkie wdrożenie Zielonego Ładu promowanego przez instytucje unijne.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2023.06.28 19:43
Ocena :
     

Polecam! Tak się ułożyło, że znajomi zaczeli budowe domu w miejscowości obok Pruszcza a chwile po nich i my, w tym samym miejscu. Znajomi mieli już zamontowane panele i pompe of firmy OZE Squad i wypowiadali sie o nih w samych superlatywach. Kiedy przyszedł czas na nas to długo sie wahaliśmy. pierowtnie w projekcie mieliśmy ogrzewanie gazowe ale po namowach znajomych i rozmowach ze specjalistami z tej firmy zmienilismy jednak źródło ogrzewania na pompe ciepła i za jednym rzutem zdecydowalismy sie na montaz paneli fotowoltaivznych. No coż moge powiedzieć. To była bardzo dobra decyzja. Dzieki tej firmie no i namowom znajomych żyjemy teraz w ekologicznym, praktycznie samowystarczalnym domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂