Firma OZE

OZE ze słońca

Kontakt

Myśliwska 131 lok. 25,
80-175 Gdańsk

517 193 905

Firma OZE ze Słońca Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Myśliwska 131 lok. 25, specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii. Oferuje ona fotowoltaikę i pompy ciepła dla gospodarstw domowych, rolniczych oraz firm. Na rynku działają od 2014 roku i skupiają swoją działalność głównie na terenie Polski północnej.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

W zakresie oferty, OZE ze Słońca oferuje kompletne doradztwo oraz pomoc techniczną, a także własne ekipy monterskie. Do ich głównych usług należy projektowanie i realizacja instalacji fotowoltaicznych, które obejmują doradztwo w zakresie energii elektrycznych i instalacji fotowoltaicznych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla rolnictwa czy biznesu.

Klienci firmy mogą liczyć na pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z instalacją, a także na wsparcie w pozyskaniu dofinansowania. OZE ze Słońca szczyci się ponad 1000 zrealizowanymi montażami, co świadczy o ich doświadczeniu i skuteczności w branży.

Kontakt z firmą jest możliwy poprzez numer telefonu +48 517 193 905 oraz adresy e-mail biuro@ozezeslonca.pl i kontakt@ozezeslonca.pl. Firma jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia więcej informacji oraz przykładowe realizacje swoich projektów.

Opinie klientów dotyczące OZE ze Słońca są pozytywne, podkreślając profesjonalizm, kompetencję i dobre wykonanie usług, a także rzetelność i fachową wiedzę monterów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments