Fotowoltaika

OEM Energy

Kontakt

Składowa 17, 41-500 Chorzów

501 510 511 biuro@oemenergy.pl

OEM Energy to marka z Chorzowa zajmująca się promocją i ogólnokrajowymi wdrożeniami instalacji fotowoltaicznych o stosunkowo dużej mocy. Firma rozszerza wiedzę o ekologicznych technologiach za pośrednictwem własnego bloga, informacji w mediach społecznościowych i na bezpłatnych konsultacjach z inwestorami. Dzięki temu możesz bez przeszkód zdobyć aktualne wiadomości o rozwoju technologii oraz spokojnie podjąć decyzję o takim wydatku. Co warto wiedzieć o doświadczeniu marki OEM Energy, co posiada w ofercie i czym się wyróżnia na tle konkurencji? Poniżej kilka wskazówek dla inwestorów.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA

Z czego składa się profil działalności OEM Energy i dlaczego warto sięgnąć po OZE?

OEM Energy działa w obszarach krytycznych dla budowania częściowej lub całościowej niezależności energetycznej nieruchomości mieszkalnej, komercyjnej, gospodarstwa rolnego. Główne usługi wiążą się z montażem instalacji fotowoltaicznych, które poprzedza szczegółowy audyt środowiskowy, projektowanie, doradztwo. Kolejne pozycje w ofercie to pompy ciepła, praktycznie urządzenia bezobsługowe, zautomatyzowane eliminujące konieczność budowy komina i magazynu na opał. Dalej OEM Energy zajmuje się wdrożeniami rekuperacji, nowoczesnych centrali zapewniających domownikom świeże powietrze bez otwierania okien. Rekuperacja bardzo dobrze łączy się z ideą zielonej, pasywnej nieruchomości. OEM Energy dostarcza osprzęt instalacyjny i wiele wspomagających akcesoriów. Jeżeli chcesz bardziej zautomatyzować proces pozyskiwania energii ze słońca nie będzie z tym problemów. Pracownicy OEM Energy posiadają odpowiednie, potwierdzone uprawnienia i obsługują mniejsze lub większe inwestycje na terenie całego kraju.

Od jak dawna OEM Energy zajmuje się fotowoltaiką i dlaczego warto postawić na inteligentny dom?

OEM Energy dostarcza rozwiązania OZE od 2013 roku i dysponuje kontaktami do wykwalifikowanych instalatorów na terenie każdego województwa. Z tego wynika brak opóźnień przy realizacji inwestycji. Dzięki umiejętnościom OEM Energy możesz liczyć realnie na stworzenie inteligentnego domu, w dużym stopniu pasywnego, bez zbędnych elementów, idealnie zoptymalizowanego pod potrzeby domowników/użytkowników. Nieco większą niezależność energetyczną stwarzają magazyny energii i nowoczesne systemy zarządzania uzyskiem energetycznym. Coraz więcej właścicieli gospodarstw domowych myśli nad instalacjami OFF – GRID, czyli całkowicie uniezależnionymi od sieci energetycznej. W perspektywie stale rosnących cen, ogromnej inflacji i niepokojów społeczno – politycznych to bardzo ciekawy pomysł.

Czy szkolenia z fotowoltaiki to dobry pomysł, czyli uzupełnienie podstawowej oferty?

Jedna z dodatkowych specjalizacji OEM Energy to organizacja szkoleń z fotowoltaiki, pomp ciepła wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Jeżeli chcesz rozwinąć wiedzę w tej temacie zgłoś się do ekspertów przy ul. Składowej 17 w Chorzowie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 3 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
3 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
2023.10.05 12:05

Firma OEM Energy od której zakupiłam pompę ciepła ponad 2 lata temu nie jest godna polecenia. Pompa została doprana nieodpowiednio do gabarytów i parametrów domu. Za pierwszy sezon pomimo zamontowanych i pracujących paneli fotowoltaicznych byłam zmuszona zapłacić potworinie duży rachunek za prąd opiewający na ponad 7 tyś zł. PO wilu interwencjach okazało się ze został źle dobrany jeden z elementów instalacji. Przez kilka miesięcy walczyłam o ustawienia parametrów tak aby była ciepłą woda w kranie jak i działające ogrzewanie pomieszczeń – niejednokrotnie w domu było 16 stopni a wg firmy OEM wszystko działało ale ciepła nie było… jednym słowem NIE POLECAM!!!!!!

Michu
Michu
2023.06.28 19:34
Ocena :
     

Kiedy podjąłem decyzje o montazu paneli na swoim dachu to w Polsce był to jeszcze dość raczkujacy temat. Brat się łapał za głowe jak mówiłem mu, że chce zamontować panele. Teraz sam jest w trakcie m0ontażu. Firma oem energy to jedni z pionerów na polskim rynku i mozna powiedzieć ze na fotowoltaice zjedli zęby. Tych ładnych pare lat temu potrafili ujac swoja wiedza i fachowościa jak żadna inna firma. Do teraz w razie wątpliwosci słuzą pomocą i stale sie szkola co jest na ogromny plus. Brat też teraz bierze od nich panele i z tego co opowiadał to dalej ich jakość jest na najwyższym poziomie. Polecam.

Iwaniwan
Iwaniwan
2023.05.31 14:41
Ocena :
     

Witam, poku co zdecydowaliśmy się tylko na pompę ciepła i rekuperacja ale nie długo kupimy też panele. Firma bardzo profesjonalna i kompetenta. Wyjaśnili wszystkie moje wątpliwości i odpowiadali na wszystkie moje pytania. Pompa i rekuperator są bardzo ciche i wyglądają ładnie i elegancko. Wszystko bylo załatwione i wykonane w terminie i w porządku. Fajni doradcy zwłaszcza pan mateusz. Nie mam żadnych zastrzeżeń niedługo widzimy się na instalacji paneli. 100 % zaufania!