Fotowoltaika

Nita

Kontakt

ul. Dobra 24, 60-185 Skórzewo

502 637 991 biuro@pvnita.pl

Nita to firma wyspecjalizowana w świadczeniu usług elektrycznych, a także w montażu fotowoltaiki umożliwiającej produkcję energii elektrycznej na użytek gospodarstw domowych, lokali komercyjnych, gospodarstw rolnych. Jakie jeszcze technologie dostarcza marka Nita, dlaczego warto zwrócić uwagę na kwalifikacje ekspertów branży Odnawialnych Źródeł Energii, w czym tkwi największy potencjał współpracy.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • AUTOMATYKA DOMOWA
  • USŁUGI ELEKTRYCZNE

Dlaczego fotowoltaika to ciekawa idea i perspektywa na częściową niezależność energetyczną?

Instalacje fotowoltaiczne realizowane regularnie przez markę Nita przechodzą kompleksowe testy wydajności i charakteryzują się maksymalną estetyką, dopasowaniem do każdego stylu wykończenia obiektów budowlanych. Nita proponuje przede wszystkim wydajne panele słoneczne, które średnio po uwzględnieniu dotacji zwracają się w 6-7 lat. Wynik 7 lat to z reguły standard. W tym okresie panele nie ulegają właściwie żadnym uszkodzeniom, funkcjonują nawet przy sporym zachmurzeniu. Im dłużej trwa inwestycja w odnawialne źródła energii, tym więcej inwestor zarabia i może wykorzystywać tanią energię do zasilania wielu nowoczesnych i energochłonnych urządzeń.

Czym wyróżnia się marka Nita na tle lokalnej konkurencji i w branży OZE?

Nita dysponuje rozbudowanym, zgranym zespołem z potwierdzonymi uprawnieniami elektrycznymi. A to już szansa na poprawienie jakości całej instalacji i na indywidualne dopasowanie do warunków zabudowy, chociażby pod nietypowe dachy. Nita obsługuje klientów zainteresowanych ekologicznymi właściwościami paneli słonecznych od ponad dziesięciu lat i posiada na koncie ponad 100 dużych realizacji.

Czy można połączyć pompy ciepła z wydajnymi panelami słonecznymi, ponad 20% wydajności?

Panele fotowoltaiczne możesz naturalnie uzupełnić o pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń i do ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła w klasie premium to urządzenia ciche, stosunkowo proste w montażu. Nieruchomości, w których wprowadzono pompy ciepła nie wymagają komina i magazynu na opał, a to tylko niektóre z najważniejszych zalet, jednak krytycznych dla podjęcia decyzji o współpracy. Większość inwestorów po wyborze pomp ciepła łączy technologię z panelami fotowoltaicznymi o wydajności przekraczającej już w większości przypadków 20%.

Czy Nita zajmuje się pełną automatyzacją instalacji odnawialnych źródeł energii?

Nita programuje zautomatyzowane sterowanie pomp ciepła i wszystkich urządzeń OZE. Dzięki temu masz do czynienia z idealną atmosferą w nieruchomości w formacie całorocznym. Nita przyjmuje klientów na bezpłatne konsultacje i przeprowadza audyt energetyczny z uzasadnieniem takiego, a nie innego umiejscowienia paneli fotowoltaicznych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
2023.06.28 19:29
Ocena :
     

Długo wahałem się nad podjeciem decyzji o montazu paneli fotowoltaivcznych. Kiedy decyzja juz zapadła to równie długo o ile nie dłuzej zbierałem i analizowałem oferty. Zdecydowałam sie na ta firme poniewaz mieli bardzo otwarty umysł względem moich zapotrzebowań i sytuacji. Chyba żadne wyzwanie nie jest im straszne. Obsługa klienta jest top, a przedstawiona oferta na prawde konkurencyjna. Jak uzbieram kase to zainwestuje tez w pompe ciepła bo mam juz dosyc czyszcenia pieca po pellecie. Oczywiscie tez z firma Nita. Polecam bardzo.