Firma OZE

NIBE

Kontakt

Al. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok

85 662 84 90 pompyciepla@biawar.com.pl

Firma Nibe to renomowany producent innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania, chłodzenia oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zdobywa uznanie klientów na całym świecie, gdyż oferuje produkty najwyższej jakości, oparte na zaawansowanej technologii oraz zrównoważonych rozwiązaniach. Do głównych celi Nibe – lidera sektora energetycznego Polsce – należy wdrażanie innowacyjnych i energooszczędnych sposobów na ogrzewanie zarówno budynków gospodarczych, jak i dużych obiektów komercyjnych. W ciągu tych wszystkich lat firma stała się pionierem w dziedzinie ekologicznych systemów grzewczych, które skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO@ i oszczędności energetycznych.

  • POMPY CIEPŁA

Nibe – oferowane produkty

Nibe oferuje szeroką gamę produktów, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów oraz spełniają najwyższe standardy jakości. W propozycjach firmy znajdują się między innymi:

  1. Pompy ciepła – w tym powietrzne, gruntowe i wentylacyjne – Nibe jest liderem w produkcji pomp ciepła, które wykorzystują energię odnawialną do ogrzewania domów oraz wody użytkowej. Do najbardziej zaawansowanych należą urządzenia serii S – produkowane w Szwecji, zapewniające najwyższy komfort obsługi i niskie zużycie energii. Ich największą zaletą jest możliwość podłączenia pompy ciepła do inteligentnego domu oraz sterowanie przy pomocy połączenia WiFi.
  2. Rekuperatory – firma oferuje łatwe w obsłudze, zintegrowane z serią S centrale wentylacyjne, których zadaniem jest pobrać energię z ciepłego powietrza wywiewanego oraz ogrzewanie zimniejszego pobieranego z zewnątrz.
  3. Systemy fotowoltaiczne – w propozycjach Nibe nie mogło zabraknąć paneli, dzięki którym można produkować własny prąd elektryczny. Oferta ta zawiera czarne panele o najwyższej sprawności, charakteryzujące się klasą premium w standardowym wariancie. Proponowane monokrystaliczne ogniwa krzemowe wykorzystują technologię PERC, co umożliwia wykorzystanie promieni słonecznych do obniżenia rachunków za prąd.

Co obejmuje serwis firmy Nibe?

Nibe wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferuje kompleksowe usługi serwisowe. W ramach tego zapewnia:

  • Montaż i instalację – profesjonalna ekipa Nibe jest gotowa do przeprowadzenia fachowego montażu i instalacji wybranych produktów, gwarantując tym samym trwałość systemu.
  • Konserwację – regularna konserwacja jest kluczowa dla utrzymania sprzętu w doskonałej kondycji. Nibe oferuje plany konserwacyjne, które zapewniają długotrwałą wydajność i bezawaryjność.
  • Naprawy i wsparcie techniczne – jeśli pojawią się problem z urządzeniem, zespół serwisowy Nibe jest gotów do szybkiej interwencji, naprawy oraz udzielania fachowej porady technicznej.

Warto wspomnieć, że usługa serwisowa odbywa się poprzez siostrzaną firmę Nibe-Biawar z Białegostoku, do której należy zgłaszać wszelkie problemy z zamontowanymi urządzeniami.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments