Fotowoltaika

Netcom

Kontakt

ul. Jesienna 1, 63-840 Krobia

602 356 303 kontakt@netcom.com.pl

Netcom to działająca od 2006 roku, która początkowo zajmowała się świadczeniem usługi informatycznym i tworzeniem infrastruktury sieciowej. Wraz z pojawiającymi się na rynku nowymi możliwościami i zmieniającymi się potrzebami klientów zdecydowała się wejść na rynek instalacji teletechnicznych oraz elektrycznych. Dzisiaj specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii, będąc jednym z liderów wśród firm działających w tej branży.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • KLIMATYZACJA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Czy Netcom oferuje bezpłatną wycenę?

Jeśli chcesz uzależnić się od dostawcy prądu, instalacja fotowoltaiczna jest dobrym wyborem. Stawiając na usługi firmy Netcom w tym zakresie, możesz liczyć na bezpłatną wycenę, która zawsze przeprowadzana jest niezwykle dokładnie. Jeżeli złożysz zamówienie, otrzymasz atrakcyjny pakiet usług dodatkowych. Firma duży nacisk kładzie na to, aby klient miał wsparcie na każdym z etapów realizacji inwestycji.

Co charakteryzuje firmę Netcom?

Jest to jedna z wielu firm działających w sektorze odnawialnych źródeł energii. Od początku działalności duży nacisk kładzie na jakość świadczonych usług. Pracuje na komponentach najlepszych producentów, co jest gwarancją ich niezawodności. Zatrudnia wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na swojej pracy. Duży nacisk kładzie realizację inwestycji zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dba o to, aby unikać niepotrzebnych opóźnień. Pracownicy dysponują niezbędnym sprzętem, który pozwala im pracować sprawnie, szybko i dokładnie.

Jak wygląda współpraca z firmą Netcom?

Pierwszym krokiem jest po prostu wypełnienie formularza – wystarczy, że to zrobisz, aby pracownicy firmy szybko skontaktują się z Tobą i omówią najbardziej istotne szczegóły. Zbiorą dane, które niezbędne są do przygotowania projektu. Przedstawią Ci również wycenę, co pozwoli na podjęcie ostatecznej decyzji. Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z usług firmy, przygotowany zostanie projekt, który będzie ukierunkowany na funkcjonalność i wydajność. Potem przychodzi pora na montaż, czyli ostatni etap prac. Instalacja zostanie zamontowana w ustalonym wcześniej miejscu.

Czy tylko fotowoltaika znajduje się w ofercie firmy Netcom?

Netcom to przedsiębiorstwo, które wyróżnia się na rynku naprawdę bogatą ofertą. Proponuje swoim klientom nie tylko instalacje fotowoltaiczne. Decydując się na skorzystanie z jej usług, możesz zlecić montaż:

  • klimatyzacji;
  • pompy ciepła;
  • rekuperacji.

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że firma bazuje na produktach znanych firm, a tym samym charakteryzujących się wysoką jakością.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina i Dawid
Paulina i Dawid
2023.06.28 19:25
Ocena :
     

witam. Z zona zdecydowalismy sie na montaz paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła, rekuperacji i zaraz bedziemy myslec o klimatyzacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Netcom i ich obsługio klienta. Wybudowalismy nowoczesny dom i chcielismy zeby wszystko było w nim nowoczesne, żródło energii i ogrzewania też. Skontaktowalisy sie z firma Netcom i potem to juz wszystko potoczyło sie bardzo szybko. Wycena i przesdstawienie oferty a potem montaż. Wszystko poszło sprawnie, term,inowo i bez komplikacji. Polecamy.