Firma OZE

Neptun Energy

Kontakt

Olivia Gate, Aleja Grunwaldzka 472 D
80-890 Gdańsk

883 081 761

Firma Neptun Energy to nowoczesny i prężnie działający zespół w branży OZE. Przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na ludzi, którzy rozwijają się każdego dnia i stawiają sobie ambitne cele. Dlatego idea firmy staje się scalona dzięki doskonałej współpracy między pracownikami, a najwyższej jakości produktami znajdującymi się w ofercie.

  • POMPY CIEPŁA

Oferta firmy Neptun Energy

OZE jest główną branżą, którą zajmuje się firma Neptun Energy. Dlatego w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się pompy ciepła. Jest to nowoczesne rozwiązanie zapewniające ekologiczną dostawę energii cieplnej do budownictwa mieszkaniowego. Specjaliści firmy pomagają dopasować inwestorom moc grzewczą do konkretnego budynku, dzięki czemu uzyskiwane są optymalne wyniki, a także komfort cieplny dla mieszkańców.

Oprócz pomp ciepła w ofercie firmy Neptun Energy znajdują się:

  • Wymienniki do pomp
  • Panele sterowania
  • Zbiorniki buforowe

Ponadto firma Neptun Energy oferuje panele fotowoltaiczne, które są odpowiedzialne za obniżenie nawet do 90% zużycia energii elektrycznej w gospodarstwie domowym. Doświadczony zespół doradza najlepsze rozwiązania od strony technicznej, a także finansowej. Dzięki czemu klienci mają przedstawiony konkretny plan na inwestycję w OZE.

Do kogo skierowana jest oferta firmy Neptun Energy?

Pompy ciepła, a także panele fotowoltaiczne oferowane są głównie inwestorom prywatnym na terenie całej Polski. Dzięki produktom OZE wprowadzane są do prywatnych domów nowoczesne technologie mające na celu pozyskiwanie energii cieplnej z odnawialnych źródeł energii. Jest to nie tylko doskonała inwestycja mająca na celu obniżenie rachunków za ogrzewanie oraz prąd elektryczny, ale również jest to sposób na zmianę świata na lepsze.

Dzięki korzystaniu z odnawialnych źródeł energii zmniejsza się emisja zanieczyszczeń w środowisku naturalnym. Jest to również obniżenie poziomu pozyskiwania nieodnawialnych surowców, które mają zapewnić ciepło w mieszkaniach oraz dostawę prądu elektrycznego. Firma Neptun Energy to również specjaliści, którzy podpowiadają jak zdobyć najlepsze dofinansowanie do inwestycji w OZE. Możliwość skorzystania z takich rozwiązań, jak Program Czyste Powietrze pozwala na zdobycie dodatkowych środków finansowych na zakup oraz montaż wybranych urządzeń.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 7 )

Dodaj opinie

5 7 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
7 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz L.
Tomasz L.
2023.12.12 11:01
Ocena :
     

Miałem okazję rozpocząć współpracę z Neptun Energy, pod koniec października. Bardzo zaskakująca jest atmosfera wśród ekipy. Wiedza i rozwój to duży punkt dla tej firmy i na pewno mogę powiedzieć że dużo na tą kartę stawiają u nowicjuszy i weteranów.

Damian
Damian
2023.12.08 20:16
Ocena :
     

Mega firma, mega atmosfera, świetnie się współpracuje! I co najważniejsze ciągłe inwestowanie w rozwój pracowników.

Bartosz
Bartosz
2023.12.08 20:13
Ocena :
     

Bardzo doświadczony zespół i super atmosfera. Polecam

Mariusz
Mariusz
2023.12.08 19:59
Ocena :
     

Profesjonalne doradztwo i świetna obsługa po sprzedażowa. polecam !

Leszek
Leszek
2023.12.08 19:40
Ocena :
     

Świetny firma , bardzo doświadczony zespół sprzedażowo- szkoleniowy . Wypłacalność faktur 7 dni przed terminem wymagalności faktur . Polecam 😉

Błażej
Błażej
2023.12.08 19:40
Ocena :
     

Mega współpraca, wystawiam 5 jak najbardziej oceniam wszystko na plus !

Daniel
Daniel
2023.12.08 19:38
Ocena :
     

Mega atmosfera , szkolenia na mega wysokim poziomie
Polecam !