Fotowoltaika

N Energia

Kontakt

ul. Św. Maksymiliana Kolbe 3, 59-220 Legnica

76 777 77 77 biuro@n-energia.pl

Jedną z firm skutecznie działających na rynku odnawialnych źródeł energii jest N Energia. Posiada ona blisko dziesięcioletnie doświadczenie, które pozwala jej świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Działalność prowadzi na terenie całej Polski, co oznacza, że możesz skorzystać z jej usług bez względu na to, gdzie ma być wykonana instalacja fotowoltaiczna. Współpracuje z renomowanymi dostawcami komponentów, które niezbędne są do zamontowania paneli. Jeśli chcesz mieć pewność, że wykonany system Cię nie zawiedzie, usługi firmy N Energia.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY I ROLNIKA

Czym charakteryzują się instalacje fotowoltaiczne wykonywane przez firmę N Energia?

Od pierwszych dni swojej obecności na rynku firma kładzie ogromny nacisk na jakość świadczonych usług. Wykonuje instalacje fotowoltaiczne zintegrowane z siecią elektroenergetyczną, dbając o to, aby wszystko było zawsze dopięte na ostatni guzik. Każdy projekt tworzony jest tak, aby gwarantował nie tylko wydajność instalacji, ale również jej bezpieczeństwo.

Jakich pracowników zatrudnia firma N Energia?

Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, możesz mieć pewność, że wykonaniem instalacji elektrycznej zajmie się zespół doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników. E Energia zatrudnia najlepszych:

  • projektantów;
  • elektryków;
  • instalatorów.

To właśnie dlatego oferowane rozwiązania charakteryzują się funkcjonalnością i użytecznością na najwyższym poziomie. Są również bezpieczne pod względem przeciwprzeciążeniowym, przeciwprzepięciowym, przeciwpożarowym.

Co zyskasz, decydując się na skorzystanie z usług firmy N Energia?

Jeśli postawisz na usługi firmy N Energia, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową obsługę i wsparcie. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na każde pojawiające się pytanie, skutecznie rozwiewając wszystkie Twoje wątpliwości. To również sposób na znaczne obniżenie rachunków za prąd. Za sprawą zamontowanej instalacji fotowoltaicznej zyskasz niezależność energetyczną, a także zatroszczysz się o środowisko naturalne. Pamiętaj, że N Energia to bardzo atrakcyjne gwarancje. To oznacza, że w razie jakichkolwiek problemów nie będziesz pozostawiony sam sobie.

Kto może skorzystać z usług firmy?

N Energia swoją ofertę kieruje do różnych grup klientów. Z jej usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, rolnicy, jak i firmy. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna zostanie wykonana bardzo dokładnie. Co jednak ważne, firma dotrzymuje ustalonych z klientami terminów realizacji. Duży nacisk kładzie na to, aby unikać ewentualnych opóźnień.

W jakich etapach przebiega realizacja inwestycji?

Firma N Energia rozpoczyna współpracę z klientem od przeprowadzenia audytu, a następnie podpisania stosownej umowy. Kolejny krok to przygotowanie projektu. Kiedy jest on gotowy, na miejsce realizacji dostarczane są komponenty i rozpoczyna się montaż. Ostatnim krokiem jest oczywiście uruchomienie instalacji.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
COCO
COCO
2023.06.28 19:19
Ocena :
     

Polecam tą firmę! Zdecydowałam się na montaż paneli w moim salonie żeby obniżyć rachunki za energie elektryczna. Nie ma co ukrywać koszty prowadzenia działalności w obecmnych czasach nie sa niskie i trzeba kombinować jak to rozwiązać. Ważnym aspektem dla mjnie było to żeby instal;acja nie szpeciła a wrecz nawet dodawała uroku i tak jest. Fachowcy z tej formy ba5rdzo pomogli rozwiac moije watpliwości i omówili ze mna wszystkie możliwe aspekty, za i przeciw. Jestem bardzo zadowolona bo czuje, że moje inwestycja powoli sie zwraca a ja nie dostaje zawału patrzac na rachunek za prąd. Polecam.