Fotowoltaika

Modern Energy Pro

Kontakt

ul. Budowlanych 6, 43-430 Skoczów

519 894 652 biuro@modernenergy.com.pl

Intelus Energy to polska firma, której główną domeną jest dbanie o środowisko, zmniejszenie ilości zużywanej energii lub zminimalizowanie kosztów widniejących na comiesięcznych rachunkach za prąd elektryczny, a także ekologiczne rozwiązania zarówno dla domu, firmy, jak i rolnictwa. Spółka ta ma swoją siedzibę w Katowicach, jednakże działa na terenie niemal całego kraju, proponując potencjalnym nabywcom panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz magazyny energii. Intelus Energy praktycznie od początku swojego istnienia cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób, czego potwierdzeniem są setki istniejących realizacji oraz liczne pozytywne rekomendacje.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Intelus Energy – co jest w stanie zaoferować swoim klientom?

Z uwagi na to, że firma Intelus zajmuje się szeroko pojętą tematyką energii, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, nie brakuje w jej ofercie szeregu rozwiązań związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej. Są to:

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta
Edyta
2023.06.23 20:05
Ocena :
     

Od firmy Modern Energy zakupiliśmy zestaw paneli i pompy ciepła. Budowalismy dom i chcielismy skorzystac z nowoczesnych i bezobsugowych rozwiązań. Nasze potrzeby, warunki finansowe itp zostały wysłuchane i przygotowano dla nas naprawde fajna i konkurencyjna oferte. Mamy uzyte komponenty o wysokiej jakosci i cena jednoczesnie nie przeraziła. Wszystko było zgodnie z ustalonymi terminami. kontakt bezproblemowy, tak samo zreszta jak i montaz. Polecam gorąco!