Fotowoltaika

ML System

Kontakt

Zaczernie 190G, 36-062 Zaczernie

17 778 82 66 biuro@mlsystem.pl

ML System to marka z branży odnawialnych źródeł energii dysponująca rozbudowanym sklepem internetowym dla inwestorów zainteresowanych samodzielnym wdrożeniem niektórych technologii. Oferta ML System składa się z wielu interesujących, często innowacyjnych pozycji służących do przeprowadzenia pełnej transformacji energetycznej nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej. Poniżej znajdziesz omówienie najważniejszych specjalizacji marki i lepiej podejdziesz do wyboru konkretnego rozwiązania.

 • FOTOWOLTAIKA
 • SMART CITY
 • ML GLASS
 • FOTOWOLTAIKA

W czym specjalizuje się ML System i dlaczego warto zaufać doświadczeniu ekspertów?

Oferta ML System składa się z fotowoltaiki, także systemów BIPV zintegrowanych z budynkami, a także z inteligentnych systemów zarządzania budynkami. Jeżeli chodzi o fotowoltaikę masz do wyboru wytrzymałe konstrukcje przeznaczone do podtrzymywania paneli słonecznych, moduły fotowoltaiczne o wydajności przekraczającej 20%, w tym kolorowe moduły solarne ściągające więcej słońca, zestawy ULTRA PV. ML System proponuje nawet fotowoltaikę w bloku i na gruncie z odpowiednimi zabezpieczeniami. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób wybrać system wystarczy bezpłatny kontakt z ekspertami. Technologia OZE rozwija się także na żaluzje, fasady wentylowane, fasady słupowo – ryglowe i świetliki.

Obróbka szkła i inne dodatkowe specjalizacje marki ML System – bezpośredniego producenta

Dodatkowo firma ML System zajmuje się profesjonalną obróbką szkła, w tym laserową obróbką, hartowaniem, gięciem, produkcją szkła zespolonego, czy laminowanego. Inne opcje do wyboru to fotowoltaiczne zadaszenia tarasów, parkingów, wiat przystankowych, oświetlenia, ławek. Jak widzisz pozyskanie energii ze słońca nie obejmuje wyłącznie dachów, ale posiada znacznie większy potencjał.

ML System to polski producent związany z sektorem odnawialnych źródeł energii, a zatem nie musisz się martwić zawyżonymi przez pośrednika cenami.

Co osiągasz, dzięki instalacji fotowoltaicznej z ML System?

 • częściową niezależność energetyczną,
 • realny wzrost wartości nieruchomości,
 • brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne,
 • opcję połączenia paneli fotowoltaicznych z pompami ciepła,
 • projekt inteligentnego budynku,
 • kontakt z bezpośrednim producentem,
 • zwrot inwestycji po kilku latach z dofinansowaniem.      

Czy instalacja fotowoltaiczna to wyłącznie panele na dachu? Okazuje się, że niekoniecznie

Instalacja fotowoltaiczna nie musi kojarzyć się tylko z modułami, ale również świetlikami i eleganckimi żaluzjami lub zadaszeniami. Nie lubisz wyglądu klasycznych paneli lub myślisz nad innym rodzajem aranżacji nieruchomości? Porozmawiaj z ML System i zapoznaj się z unikalnymi narzędziami ściągania energii ze słońca.

Czym charakteryzują się panele fotowoltaiczne ML System?

Panele fotowoltaiczne wytwarzane przez ML System znajdują się pod rygorystycznym, laboratoryjnym nadzorem i wytrzymują nawet silne uderzenia gradu oraz zmienne warunki atmosferyczne lub uszkodzenia mechaniczne. Moduły ML System wykazują solidne wyniki produkcji energii przy niskich temperaturach, występują w wielu modnych kolorach, pracują niezależnie od negatywnych warunków atmosferycznych, a to tylko niektóre z wybranych korzyści dla osoby fizycznej lub właściciela biznesu, rolnika. Na stronie firmowej ML System zapoznasz się z przykładowymi realizacjami, z wyglądem paneli na różnych rodzajach dachów, tarasów, zadaszeń. Dodatkowo marka prowadzi kącik edukacyjny, zaprasza do bezpłatnych konsultacji, dobiera komponenty i stosuje światowej klasy zabezpieczenia instalacji.

Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, a przejdziesz przez bezpłatny audyt techniczny, energetyczny i otrzymasz rekomendacje technologii OZE dopasowanych do Twojego budynku.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2023.06.23 20:00
Ocena :
     

Polecam gorąco! Bardzo fajna firma i fajni ludzie, którzy w niej pracują. Jestem zadowolona z całej współpracy. Na każde zadane przeze mnie pytanie była rzeczowa, konkretna odpowiedz ale tez przekazana w taki sposób żeby było to zrozumiałe dla laika. Wycena i montaż były naprawde ekspresowe względem tego co proponowała konkurencja. Cena także plasowała sie w moim budżecie przy jednoczesnym zachowaniu mozliwie jak najlepszych parametrów i producentów. Polecam raz jeszcze.