Firma OZE

Miluba

Kontakt

ul. Kopalniana 1, 38-422 Krościenko Wyżne

535 805 895 kontakt@sochaelektryk.pl

Miluba to firma odpowiedzialna za montaż instalacji odnawialnych źródeł energii u klientów zainteresowanych produkcją darmowego prądu i przejściem transformacji energetycznej zgodnie z uwarunkowaniami Zielonego Ładu promowanego coraz częściej przez instytucje unijne. A to zaledwie początek możliwości. Co warto wiedzieć o firmie Miluba, czym się zajmuje i jak może pomóc klientom podjąć decyzję o wdrożeniu paneli słonecznych?

Miluba – oferta OZE

  • Instalacje elektryczne
  • Pomiary Elektryczne
  • Instalacje fotowoltaiczne

Podstawowe informacje o marce Miluba, jak się skontaktować?

Miluba charakteryzuje się ponad 20 – letnim doświadczeniem branżowym, a także wykwalifikowanym zespołem ekspertów OZE i elektryki. Firma realizuje zamówienia na instalacje elektryczne, wykonuje pomiary elektryczne i tworzy rozbudowane instalacje paneli słonecznych pochodzących wyłącznie od certyfikowanych, rekomendowanych producentów. Wszystkie wdrożenia poprzedza szczegółowy audyt techniczny umożliwiający dopasowanie technologii do budynku, notowanej temperatury i ogólnych warunków środowiskowych. Wszystkie instalacje od Miluba spełniają normy PN-HD 60364. Konsultujesz się zawsze z ekspertami posiadającymi udokumentowane uprawnienia, także na montaż pomp ciepła, czy klimatyzacji.

Czy można połączyć niektóre technologie OZE, żeby uzyskać większą wydajność?

Firma Miluba proponuje też zestawienie paneli słonecznych z pompami ciepła w celu wygenerowania jeszcze większych zysków na eksploatacji energetycznej nieruchomości. Pompa ciepła służy z reguły do ogrzewania pomieszczeń, ale i ciepłej wody użytkowej. Marka Miluba ocenia na bazie doświadczeń i opinii pochodzących od klientów zwrot z inwestycji, bez dofinansowania na poziomie średnio 6 lat. Z dofinansowaniem Mój Prąd 4.0 ten czas jeszcze bardziej się skraca i pozytywne wyniki wielu inwestorów osiąga już po 4 latach.

Co obejmują podstawowe usługi marki?

Podstawowa usługa obejmuje bezpłatną wycenę, audyt techniczny od specjalisty z uprawnieniami, bezpieczny montaż paneli przystosowanych wyglądem i funkcjami do budynku mieszkalnego lub komercyjnego, długoterminowy serwis. Jeżeli coś się stanie z panelami Miluba dociera do klienta z gwarancją przywrócenia pełnej stabilności.

Jakie liczby reprezentują markę Miluba?

Miluba w liczbach to siedem lat doświadczenia, zgrana ekipa pracowników, ponad 500 realizacji lokalnych i regionalnych (Krościenko Wyżne). Trwałość instalacji szacuje się na ponad 30 lat. Główni producenci paneli fotowoltaicznych do wyboru to LONGISolar, JA Solar, Sofar, Solarwatt i wielu innych. W Miluba przejdziesz też konsultacje w zakresie dopasowania falowników i innych szczegółowych materiałów montażowych w taki sposób, żeby zdecydowanie obniżyć koszty eksploatacyjne.

Dlaczego warto umówić się na bezpłatną wycenę?

Bezpłatna wycena umożliwi Ci zapoznanie się nie tylko z kwalifikacjami ekspertów marki Miluba, ale umożliwi przejrzenie najnowszych technologii branży OZE w zaufanym środowisku. Kryzys energetyczny to niestety już fakt, dlatego warto świadomie podejść do transformacji eksploatowanego budynku, także z uwzględnieniem potrzeb kolejnych pokoleń.

Poproś o ofertę

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
2023.06.23 19:39
Ocena :
     

Polecam! Chciałem załapać się na dopłaty czy tam dofinansowania i zrobić tzw modernizacje w swoim domu. Firme polecił mi szwagier który był zadowloony z nich. Ja tez jestem. Uwazam że bardzo fachowo podeszli do mojego tematu i bardzo dobrze mnie obsłuzyli. Ustalanie wszystkiego troche trwało ale wiadomo, ze to nie jest tez takie proste zeby ogarnac w jeden czy dwa dni. Wszystkich terminów dotrzymali. Solidni fachowcy. Czekam aż rachunki zaczno sie w pelni zwracac.