Firma OZE

Krommler

Kontakt

ul. Sosnowa 17a, 62-510 Konin

22 378 23 63 biuro@krommler.pl

Krommler to jeden bardziej zaufanych i sprawdzonych dostawców pomp ciepła na polskim rynku. Istnieje ona od 2010 roku i z każdym rokiem rozwija coraz dynamiczniej. Obecnie marka szybko zdobywa nowe rynki, proponując swoim klientom 3 segmenty pomp ciepła. Wysoka jakość urządzeń oraz nienaganny poziom obsługi klienta to niepodważalne atuty firmy, które są wynikiem współpracy z najlepszymi firmami i instalatorami. Firma Krommler działa na terenie całej Polski gwarantując rzetelne doradztwo, indywidualne rozwiązania i najwyższą jakość poszczególnych usług.

 • POMPY CIEPŁA

Co proponuje marka?

W związku z prężnie rozwijającą się ofertą, w propozycjach firmy wyróżnia się 3 segmenty pomp ciepła:

 1. Zbiornikowe pompy ciepła do ogrzewania ciepłej wody użytkowej do współpracy z kotłami na paliwa stałe.
 2. Bezzbiornikowe pompy ciepła do ciepłej wody do współpracy z istniejącymi zbiornikami.
 3. Pompy ciepła do ogrzewania budynków i ciepłej wody.

W podkategoriach znaleźć zaś można pompy ciepła do C.W.U., czyli:

 • Pompy ciepła ze zbiornikiem,
 • Pompy ciepła bez zbiornika – wersja okrągła,
 • Pompa ciepła bez zbiornika – wersja wisząca,
 • Splitowe pompy ciepła.

Modelami, które dedykowane są do Centralnego Ogrzewania, są:

 • Krommler EVI,
 • Krommler DC Inwerter – Mitsubishi Inside,
 • Krommler EVI DC Inwerter – Panasonic Inside.

Co jeszcze oferuje Krommler?

 • Produkty wysokiej jakości – mowa tutaj głównie o urządzeniach, które cenione są za wieloletnią żywotność, łatwość w codziennym użytkowaniu i wydajność, umożliwiającą odpowiednie nagrzewanie zarówno pomieszczeń, jak i bieżącej wody użytkowej.
 • Doświadczonych pracowników – w tym tych umysłowych i montażystów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem pomagają klientowi na każdym etapie współpracy. Oddani eksperci w tej dziedzinie pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości, chętnie odpowiadają na każde pytanie, a także udzielają rad dla mniej zorientowanych w tym temacie osób. Grono pracowników fizycznych, czyli montażystów odpowiada zaś za sprawną, a przede wszystkim w pełni bezpieczną instalację.
 • Ekologiczne rozwiązania – ekologia to drugie imię Krommler. Firma proponuje przyjazne dla środowiska metody, które pozwalają na efektywne ogrzewanie, przy jednoczesnym obniżeniu rachunków za prąd oraz wyeliminowaniu szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Dodatkowe informacje i realizacje

Efekty pracy montażystów oparte są na sporym doświadczeniu w branży oraz odpowiednich kwalifikacjach zespołu, czego przykładem są liczne inwestycje wykonane przez przedsiębiorstwo – zarówno te wykonywane w domach prywatnych lub gospodarstwach, jak i te firmowe. Nic więc dziwnego, że główne założenia firmy to kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, z których może skorzystać każda osoba. Wszystkie projekty można obejrzeć wchodząc na główną stronę firmy i kierując się w zakładkę Realizacje. Zachęcamy do obejrzenia.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments