Firma OZE

K&K Energia

Kontakt

ul. Św. Proroka Eliasza 4
15-568 Białystok

729 920 605

Firma K&K Energia, zlokalizowana w Białymstoku przy ul. Św. Proroka Eliasza 4, jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerami 505 187 713 i 729 920 605 lub poprzez e-mail: biuro@kkenergia.pl.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

K&K Energia skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki. Ich oferta obejmuje pełną obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi, począwszy od bezpłatnego audytu, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu, profesjonalny montaż instalacji, aż po załatwianie wszelkich formalności. Firma oferuje również pomoc w uzyskaniu finansowania i dotacji oraz zapewnia fachową opiekę po sprzedażową.

Zespół K&K Energia to grupa ekspertów z doświadczeniem w branży OZE, w tym wykwalifikowani montażyści i doradcy. W swojej ofercie mają różnorodne produkty, w tym inwertery oraz panele fotowoltaiczne od renomowanych polskich i zagranicznych producentów.

W ramach swojej działalności, K&K Energia kładzie nacisk na wysoką jakość usług w korzystnej cenie, co jest możliwe dzięki współpracy z wiodącymi producentami paneli, instytucjami finansowymi oraz instytucjami rządowymi. Firma posiada szerokie portfolio realizacji zarówno w sektorze indywidualnym, jak i biznesowym, co potwierdza ich doświadczenie i zdolność do dostosowywania oferty do potrzeb różnych klientów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments