Fotowoltaika

Junger

Kontakt

Wrocławska 7b, Dobrzen Wielki, Poland

+48 696 814 882 biuro@junger.pl

W roku 1992 roku na polskim rynku pojawiła się firma Junger. Początkowo jej działalność koncentrowała się wyłącznie na branży grzewczej oraz sanitarnej. W 2019 roku zajęła się również instalacjami fotowoltaicznymi, które na dobre wkroczyły już do Polski. Jeśli szukasz firmy, która zamontuje na Twoim domu panele fotowoltaiczne, chcesz mieć pewność, że instalacja zostanie wykonana z najlepszych komponentów, możesz rozważyć skorzystanie z usług firmy Junger. Nie bez powodu cieszy się ona wśród klientów bardzo dobrą opinią.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU I FIRMY
  • POMPY CIEPŁA
  • REKUPERACJE
  • KLIMATYZACJE

Jakie komponenty wykorzystuje firma Junger?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług tej firmy, możesz mieć pewność, że do wykonania instalacji wykorzystane zostaną wyłącznie najlepsze ogniwa fotowoltaiczne, falowniki i materiały montażowe. Junger sięga po produkty takich producentów, jak:

  • Afore;
  • Fronius;
  • Sharp;
  • Seraphim;
  • Solar Edge.

Jest to najlepszy dowód na to, że firma poważnie podchodzi do swoich klientów.

Kto pracuje w firmie Junger?

Nawet najlepsze komponenty na nic się zdadzą, jeśli proces instalacyjny nie będzie wykonywany przez najwyższej klasy fachowców. Na szczęście firma Junger zatrudnia wyłącznie doświadczonych monterów mających rozległą wiedzę w obszarze, w którym działają. Wyposażeni są zawsze w niezbędne narzędzia i akcesoria, co pozwala im pracować sprawnie, szybko i bez zbędnych opóźnień. Jednocześnie nie zapominają o dokładności. Dzięki temu każda wykonana instalacja działa niezawodnie, skutecznie zamieniając energię promieni słonecznych na energię elektryczną.

Pracownicy firmy Junger są bardzo przychylnie nastawieni do klientów. Chętnie odpowiadają na wszystkie pojawiające się pytania, robiąc to w sposób możliwie jak najbardziej zrozumiały. Jeśli działanie instalacji fotowoltaicznej nie do końca jest dla Ciebie jasne, nie masz pewności, co zyskasz, decydując się na jej montaż, możesz mieć pewność, że dowiesz się wszystkiego.

Czy firma Junger dotrzymuje ustalonych z klientem terminów?

Tym, co wyróżnia firmę Junger na rynku jest przede wszystkim dotrzymywanie ustalonych z klientami terminów. Monterzy zawsze pracują zgodnie z ustalonym harmonogramem, dbając o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że opóźnienia i przesunięcia na nikogo nie działają dobrze. Dlatego tym, o co bardzo dba, jest nie tylko jakość wykonywanych instalacji, ale również terminowe zakończenie prac.

Co zyskasz, decydując się na usługi firmy Junger?

Montaż instalacji fotowoltaicznej to przede wszystkim uniezależnienie od dostawcy energii. Decydując się na panele, możesz zapomnieć o rosnących cenach prądu. Jednocześnie zatroszczysz się o środowisko naturalne. Pamiętaj, że żaden z elementów fotowoltaiki nie generuje pyłów czy dymów. Korzystanie z tej nowoczesnej instalacji nie prowadzi również do powstawania popiołu.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
Justyna
2023.06.20 16:31
Ocena :
     

Profesjonalisci z najwyzszej półki. Krótkie zdanie które mówi wszystko. To chyba jedna z najlepiej wspominanych przez nas ekip na budowie, tylko z takimi fachowcami chciałoby sie współpracować. Nie trzeba było sie o nic dopraszać, o niczym przypominać po 10 razy. Nasza akcja = reakcja firmy. No bajka. Aż sie wierzyc nie chce że polskie firmy moga miec takie standardy. Wszystko wytłumaczone zrozumiałym, prostym jezykiem, terminy dotrzymane, kazdy fachowiec czy to z działu obsługi klienta czy monter reprezentowali najwyzszy poziom. Swietni ludzie z pasja i sercem do tego co robią. 100 a nawet 10000% polecenia.