Firma OZE

Invest Group

Kontakt

Przechody 5,
19-200 Grajewo

+48 889 018 184

Firma Invest Group w swojej działalności podchodzi do branży budowlanej w sposób całościowy. Nie skupia się ona wyłącznie na jednej dziedzinie budowlanki, ale kompleksowe wsparcie inwestorów powoduje, iż nie muszą oni szukać wielu różnych podwykonawców oraz specjalistów. Firma Invest Group skupia się przede wszystkim na urządzeniach służących do korzystania z odnawialnych źródeł energii. Jednak w swojej ofercie posiada również produkty z zakresu instalacji sanitarnej i nie tylko.

  • POMPY CIEPŁA

Cztery główne filary firmy Invest Group

Firma Invest Group skupia swoją działalność przede wszystkim na czterech filarach, do których zalicza się:

  • Klimatyzacja – systemy zapewniają napływ świeżego powietrza, a także dokładne regulowanie temperatury powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Klimatyzatory najwyższej jakości zapewniają optymalne warunki nie tylko w mieszkaniach, ale również w biurach i pomieszczeniach użytkowych. Specjaliści Invest Group doradzają, jaki rodzaj urządzenia będzie najlepszy do kubatury konkretnego pomieszczenia.
  • Hydraulika – drugim filarem firmy Invest Group jest kompleksowa hydraulika. Przedsiębiorstwo podejmuje się działań w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, czy też przyłączy. To, czym się wyróżnia firma Invest Group na tle innych, to przede wszystkim wykonanie dokładnego projektu obejmującego nie tylko samą instalację sanitarną, ale również materiały.
  • Pompy ciepła – stawiając na odnawialne źródła energii, pompy ciepła są wykorzystywane do ogrzewania budynków z bardzo wysoką oszczędnością rachunków. Działanie pomp ciepła opiera się na jak najwyższym wykorzystaniu energii z otoczenia, najczęściej geotermalnej, przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii elektrycznej.
  • Rekuperacja – systemy rekuperacyjne stają się coraz popularniejsze, ponieważ pozwalają na systematyczną wymianę powietrza, przy jednoczesnym odzyskiwaniem ciepła. Dzięki temu właściciele budynku minimalizują starty energii cieplnej w budynku, przez co ograniczają wysokość rachunków za ogrzewanie do minimum.

Do kogo kierowana jest oferta firmy Invest Group?

Firma Invest Group proponuje swoje usługi przede wszystkim prywatnym inwestorom. Pompy ciepła, rekuperacje, klimatyzatory oraz instalacje sanitarne zakładane są najczęściej w budownictwie mieszkaniowym. Jednak współpraca nawiązywana jest również na poziomie B2B. Oznacza to, że oferta kierowana jest także do właścicieli biur, lokali usługowych lub o innym charakterze użytkowym.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments