Firma OZE

Innova

Kontakt

ul. Burleska 3, 01-939 Warszawa

22 835 55 00 / 01 innova@innova-ac.p

Innova to prężnie rozwijająca się firma, która cieszy się coraz większym powodzeniem wśród klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Jej największą dumą jest współpraca z firmą Tempcold, która od ponad 40 lat świadczy usługi w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji, projektowania, dostaw, a także serwisu. Innova oferuje również dostęp do inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań, przyjaznych dla środowiska i każdego użytkownika. Główną domeną firmy są wysoko postawione cele, a także ciągły rozwój, dzięki czemu Innova może oferować swoim klientom urządzenia o najwyższej jakości, wyróżniających się rewelacyjnymi parametrami technicznymi oraz maksymalną żywotnością. Spółka ma swoją siedzibę w Warszawie, ale jej działalność rozszerza się na granice całego kraju.

  • POMPY CIEPŁA

Produkty firmy Innova

Oferta firmy Innova nieustannie poszerza się zgodnie z panującymi trendami i oczekiwaniami potencjalnych klientów. Na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć rewelacyjne produkty do domu, a także nowoczesne rozwiązania dla biznesu. W sekcji wariantów dla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i mniejszych budynków znajdują się klimatyzatory grzewczo-chłodzące, pompy ciepła oraz urządzenia przenośne. Dla firm zaś poleca się systemy VRF, wodę lodową oraz agregaty skraplające do central klimatyzacyjnych. Obecnie jednak najbardziej pożądanymi urządzeniami są pompy ciepła Innova. Marka może pochwalić się efektywnymi, wydajnymi i bezpiecznymi pompami typu powietrze – woda. Sprzęt ten pobiera energię zgromadzoną w powietrzu, a następnie przekazuje ją do wodnego systemu centralnego ogrzewania, co pozwala na efektywne wykorzystanie ciepła z najbliższego otoczenia i obniżenie kosztów ogrzewania. Najpopularniejsze modele firmy Innova to Nordic, Nordic Entire, a także Nordic Monoblock. W pozostałych sekcjach znaleźć można osuszacze powietrza, klimatyzatory grzewczo-chłodzące oraz klimatyzatory przenośne, w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a także zapewniające ciągłość w pracy.

Dlaczego warto skorzystać z usług Innova?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy społeczeństwa, firma przygotowała obszerną ofertę, która komfortowo może wpłynąć na codzienne życie każdego człowieka – może to być dom, biuro, czy miejsce prowadzenia biznesu. Innova nieustannie pracuje nad tym, aby wyróżniać się na tle innych firm wygodą użytkowania, wysoką wydajnością, bezpieczeństwem, cichą pracą oraz niezawodnością. Dodatkowym atutem urządzeń Innova jest możliwość sterowania przy pomocy swojego smartfona, co jest niezwykle proste i wygodne w codziennym życiu. Ważną informacją jest również fakt, iż wszystkie produkty oferowane przez firmę zostały objęte 5-letnią gwarancją. Warto jednak pamiętać, iż gwarancja obowiązuje, jeśli przeglądy dokonywane są co pół roku przez autoryzowanego dystrybutora Innova.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments