Fotowoltaika

InEnergy

Kontakt

ul. Robotnicza 42A, 53-608 Wrocław

71 307 07 09 kontakt@inenergy.pl

Inenergy z siedzibą we Wrocławiu to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się głównie projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem zarówno nowopowstałych, jak i istniejących już instalacji fotowoltaicznych. Głównym celem spółki jest zamiana tradycyjnych pieców na nowoczesne, wydajniejsze i bezobsługowe ogrzewanie pomieszczeń i użytkowej wody. Dodatkową misją firmy jest ochrona środowiska poprzez wprowadzanie ekologicznych rozwiązań, korzystając z odnawialnych źródeł energii. InEnergy zaś proponuje najnowsze technologie, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • KLIMATYZACJA
  • MAGAZYNY ENERGII

Oferta firmy – czym zajmuje się InEnergy?

Spółka oferuje swoim klientom kompleksowe usługi, począwszy od analizy potrzeb inwestora, poprzez projektowanie, instalację, aż do serwisu i monitoringu. W ramach działalności InEnergy zajmuje się również projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych na budynkach publicznych, domach prywatnych, a także w gospodarstwach rolnych. W ofercie nie brakuje także klimatyzacji, pomp ciepła, ładowarek EV oraz magazynów energii. W związku z szerokim zakresem działania, firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii, w tym również elektrowniach wiatrowych i innych projektach z zakresu energetyki odnawialnej. InEnergy oferuje również audyty energetyczne, które pozwalają na zidentyfikowanie obszarów, w których można osiągnąć oszczędności energii, a także usługi związane z poprawą jakości powietrza w budynkach oraz modernizacją systemów grzewczych i chłodniczych.

Dlaczego warto wybrać InEnergy?

  • Głównymi cechami charakterystycznymi firmy jest jakość oraz profesjonalizm – InEnergy dba nie tylko o urządzenia dobrej jakości, ale także o indywidualne podejście do klienta, co jest ogromnym kluczem do obopólnej korzyści.
  • Spółka proponuje wieloetapową obsługę, z czego każdy etap wykonywany jest przez wykwalifikowane i pomocne grono pracowników.
  • InEnergy współpracuje tylko i wyłącznie z zaufanymi firmami, w tym światowymi producentami sprawdzonych urządzeń i komponentów, typu Jinko, Sharp, LongiSolar, Viessmann, Astronergy, SolarEdge i wiele innych, a także ze specjalistami przeciwpożarowymi, co gwarantuje bezpieczeństwo w użytkowaniu instalacji.
  • Firma oferuje specjalne finansowanie dla odnawialnych źródeł energii, w tym różnorodne dofinansowania, dzięki którym instalacja staje się tańszym przedsięwzięciem, a rachunki za prąd z miesiąca na miesiąc maleją.
  • InEnergy wspiera klienta na każdym etapie inwestycji, oferując tym samym posprzedażowe wsparcie inwestora, w skład czego wchodzi monitoring oraz kontrola jakości działania systemów fotowoltaicznych.
  • Wysokie kompetencje zespołu oraz doświadczenie pracowników potwierdzone zostało licznymi pozytywnymi komentarzami oraz serią zdjęć wykazujących ogromną ilość zrealizowanych projektów.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina
Ewelina
2023.06.20 15:46
Ocena :
     

Pisze opinie w imieniu teściów.
Tesciowie robili generalny remont domu i chcieli skorzystacz dopłat i dofinansowania. Razem z męzem namówilismy ich na pompe ciepła bo jest bezobsługowa i na panele fotowoltaiczne żeby obniżeych rachunki za prad. Polecenie dostalismy od znajomych, którzy niedawno wybudowali dom i byli bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Mozna powiedzieć, że tesciowie byli prowadzeni za reke przez cały proces i przekazane informacje byly im w sposób dla nich jasny i zrozumiały. Chwala sobie bardzo takie nowoczesne rozwiazanie i chwala sobie rowniez wspolprace z ta firma. jeśli my bedzieemy kiedys budowac dom to tez sprawimy sobie taki pakiet i bedziemy chcieli skorzystac z usług tej firmy.