Firma OZE

Home Star

Kontakt

ul. Misjonarzy Oblatów MN 20A

40-129 Katowice

32 722 02 03

Firma Home Star Sp. z o.o., zlokalizowana w Katowicach przy ul. Misjonarzy Oblatów MN 20A, specjalizuje się w oferowaniu rozwiązań z dziedziny fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Firma działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i skupia się na dostarczaniu nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań. Współpracuje z międzynarodowymi partnerami, co zapewnia dostęp do komponentów na światowym poziomie.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

Home Star Sp. z o.o. oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, firmom, jak i rolnikom. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów i usług, w tym montaż i projektowanie instalacji fotowoltaicznych oraz systemów pomp ciepła. Firma zatrudnia wykwalifikowanych instalatorów oraz montażystów, którzy dbają o wysoką jakość wykonanych instalacji.

Firma kładzie duży nacisk na profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta, wspomagając w planowaniu i realizacji optymalnych rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami.

Kontakt z firmą Home Star jest możliwy poprzez numery telefonów +48 32 722 02 03 oraz +48 533 222 223, a także przez e-mail: biuro@homestar.pl oraz dofinansowania@homestar.pl.

Więcej informacji o firmie oraz szczegółowej ofercie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Home Star

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments